Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire érdekli szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekli szerintetek ez a nő a férjemet?

Figyelt kérdés

Sajna mar többször is írtam ki erről, ne haragudjatok érte, csak mindig újabb dolgok történnek.


Van egy nalam valamivel fiatalabb lány akivel akárhányszor találkozik véletlenül, minden alkalommal flörtölnek, elég komolyan. Most megkértem, ha lehet ne menjen arra a helyre ahol ez a lány lenni szokott és nem is ment. Egyszer nagyon regen üzeneteket is váltottak de lebukott és azt be is fejezte. Elég régóta tart ez már, ezért kérdezném tőletek (újra), hogy szerintetek tényleg többet akar tőle a férjem? Azzal vigasztalom magam, hogy akkor már talan megcsalt volna, ha ez a szándéka.. eddig csak szóba flörtölgettek.


2018. dec. 22. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Abban nem.lehetsz 100% biztos hogy csak szoban flörtöltek. Szerető ferj viszont nem csinál ilyet.
2018. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez valami önvédelmi mechanizmus nálad, hogy ordas nagy hülye vagy? :D

A pszichlógiában ezt szép szóval úgy mondják: tagadás, de szerintem kifejezeőbb a hülye szó :D

2018. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
És ha már megcsalt, csak nem tudsz róla? Ez valószínűbb, mint gondolod. Ne dugd homokba a fejed.
2018. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyél benne biztos, hogy befejezte. Csak óvatosabb lett.
2018. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Annyira, hogy míg te játszod a hülyét, talán már kétszer elvitte vacsorázni, meg ötször megreszelte.Ébredj már fel!!!
2018. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
28%

Szia!


Nem valószínű hogy a férjed megcsal(t). Valószínűleg otthon nem kap meg valamit amire a lelkének szüksége van. Lehet elhanyagoltad mind fizikálisan mind érzelmileg és erre ez a válaszreakció. A faszik nem feltétlen azért flörtölnek mással mert meg akarják csalni a párjukat, csak keresik a pozitív visszajelzést az ellenkező nemtől. Ha ezt tőled nem kapja meg akkor nyilván máshol fogja keresni, de nem feltétlenül azért mert meg akar csalni, hanem mert nekünk is jól esik hogyha az ellenkező nemtől pozitív visszacsatolás érkezik. Az ilyen helyreállítja az önbizalmat.

Voltál vele kedves az utóbbi időben? Látod benne a férfit, és tudtára adod ezt? Ha nem, lehet ennek hiányában kezd flörtölni hogyha tőled nem is, de más nőtől megkapja azt amitől férfinek, vonzó férfinek érzi magát.

38f

2018. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulalok az utolso valaszolonak. Hibaztassuk a not amiert (lehet) hogy megcsalja a ferje. Elvegre az aldozat a hibas :D
2018. dec. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok esetben az áldozat (is) a hibás, a megcsaláshoz is vezet egy út! Nőként mondom.

Kérdező, ugye tudod, hogy attól, hogy megkéred hogy ne menjen ide oda...semmi nem fog változni.

És ennek értelme sincs, ha vonzódnak egymáshoz akkor előbb utóbb ebből lesz valami...szex, kapcsolat, szex kapcsolat, vagy akár el is hagy téged, lehet valamelyik már meg is történt.

Ne álltasd magad, ez is benne van a pakliban.

Az elég régóta az pontosan mit jelent? Évek?

Engem is csaltak, velem is csaltak, és egyszer én is félre léptem, tehát mind három oldalon álltam már, tudom mit érzel.

2018. dec. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt az energiát magamra fordítanám illetve a kapcsolat átgondolására. Most ez a nő majd az a nő stb... ennek akkor lesz vége amikor ő akarja.
2018. dec. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!