Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretok nektek milyen erzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretok nektek milyen erzes amikor a pasi a csaladdal van unnepek alatt?

Figyelt kérdés
( Feleseg vagyok) mielott tamadna valaki:)) csak azert erdekel, mert a baratnom ferjet egesz eszaka hivogatta "valaki" es mi tudjuk,h a szereto.
2019. jan. 1. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
A hívogatásból már sejtheted milyen érzés neki....:D De ő választotta a helyzetet saját magának, nem kényszerítette rá senki.
2019. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy első mondja, tiszteletben kell tartani, hogy a másiknak van másik élete is. Nem hívogatjuk, nem hozzuk kellemetlen helyzetbe. Tapintatlan az a nő nagyon. Önző és buta. Ellenben a barátnőd se különb, ha mindezt elviseli.
2019. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Baratnom nem tudja elvileg. Ugye senki nem mond semmit,mert hat ,h mond meg.Gyerekuk is van,ezert nem ertem a masik not, h miert csinalja ezt? Szeretok velemenyere lettem volna kivancsi.
2019. jan. 1. 10:49
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Gusztustalan a férfi meg a nő is! Nem értem miért kell harmadik. Legalja nő az ilyen, és szerintem direkt csinálta hogy kellemetlen helyzetbe hozza a csávót.
2019. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%

Elmondtam. Tiszteletben tartom, hogy a nehéz helyzet ellenére eltartja a családját és nem hagyja szarban a gyermekeit. Nem zavarom, majd keres, ha ráér. Nincsenek rossz érzéseim, amiért otthon van.

Olyat nem tennék, mint az említett nő, az ő fejében mi lehetett, azt nem tudom. Talán kis alkohol.

2019. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Sosem hívogatnam, főleg ha tudom, a családjával van. Ő sem hívogat engem. Emailt írunk egymásnak, ahogy tudunk. Ha velem valaki ilyet tenne, nem sokáig lenne a szeretőm.
2019. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Sose keresem, ha tudom, hogy otthon van, se telefonon se máshogy, majd ő keres ha ráér. Nem akarom lebuktatni. Nincs bajom azzal, ha a gyerekével van, legyen boldog vele, a feleségével úgy sincs közöttük semmi, mert akkor nem lenne szüksége rám.
2019. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem rossz lehet, de nem rosszabb a sima hétköznapoknál, azokon is ugyanúgy fájhat a hiánya. Amikor kiderül róla, hogy hazudott neked, mert lelki v. testi kapcsolat is fűzi a feleségéhez, az rosszabb lenne sokkal, de az gondolom a kapcsolat végét is jelentené. Vagy amikor rájössz, hogy nagyon megvezettek, mert sosem fog elválni, az állítólag nem szeretett, rideg, lusta felesége a fontosabb, te hiába adod oda teljes szíved, törődésed, az sose lesz elég, mert mégsem ez számít. Szóval ha csalódsz a szerelmedben, az rosszabb sokkal.

Persze én most azt a verziót vázoltam fel, amikor nem a szex miatt vannak együtt, hanem mert lelki kötelék van, és legalább az egyik fél komolyan is tervezi a jövőt. Szóval igazi szerelem, csak későn találták meg egymást. De van olyan is, amikor egyik sem akarja felrúgni a családját, csak szinesítik egymás életét ideig-óráig, ott szerintem nem megviselős a szilveszter sem, hisz úgysem akarnak semmi komolyat egymástól, és mindegyik hempereg itt is, ott is.

De ez csak tipp, mivel nem tudnék ilyen szexkapcsolatba belemenni, én nagyon monogám, és maradi gondolkozású vagyok.

2019. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Egy pillanat, mindjárt megsajn@lom a spermaputtonyokat, csak befejezem az ebédem.

Aki krvnak áll, ne csodálkozzon ha csak megbssák.

2019. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem csodálkozunk. Élvezzük.
2019. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!