Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megfordulna a közgondolkodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfordulna a közgondolkodás és ismét ciki lenne a megcsalás akk a nők se lennének annyira nyíltan kikacsintgatósak egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Látok a mit látok, sok nő barátot tart de közbe a barátnőivel beszéli meg, hogy "ah, X olyan dögös pasi" "Y milyen jól néz már ki, ááááh egyfolytába őt bámulom..."

Ha nem az folyna a csapból is hogy "mert megérdemled" "yolo" "valósítdss meg önmagad és tegyél amit akarsz". Meg ne azt hallanák a bnőiktől hogy "áh, a pasid az egy ócska alak". Akkor stabilabbak lennének a pár kapcsolatok?


2019. febr. 1. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem ennyire fekete-fehér. Sok kétbites lányka zsák a foltját alapon választ párt, akivel sok sebből vérzik a "kapcsolat" és ezért érzi jogosnak, hogy kellenek mások is. Az egészséges flört és az hogy nem vakultál meg egy normális kapcsolatban nem ugyanazt fedi amire te célzol. Az egocentrikus kislányokon pedig nem kell fennakadni.
2019. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Imadom.

Olyan hapek sir, aki meg irni sem tud, kb 3 mondatot se, egy olyan dologert, ami vele sose fog megtortenni. Ahhoz tudod, kellene is egy baratno.

Csak mert te hapsi vagy, szamodra a noi megcsalok lesznek szemetek, mert miert ne, minden napra gondolom megvan a napi noutalatod a magad nyomora miatt, ennyire egyszeru. Akinek tobb esze van mint egy zsomle, annak tok m1 ki a megcsalo, lenezi.

De te biztos nagyon igeretes igenyes emberke lehetsz, aki kb 10 sort nem tud ugy kixarni magabol, hogy el ne olvasna...😀

2019. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Elég értelmetlen a kérdés.


1. Jelenleg is "ciki" a megcsalás a legtöbb ember szerint.


2. Az a mondat, hogy "xy dögös pasi" miért megcsalás?


3. Aki monogám, az nem fogja megcsalni a párját, aki meg nem monogám, az félre fog kefélni, tök mindegy, hogy más mit gondol.

2019. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"csak engem probalsz, vagyis az elete latatlanba megkerdojelezni, hat oke...egs :D"


Ahhoz képest mit írtál a korábbi hozzászólásodban?

" egy olyan dologert, ami vele sose fog megtortenni. Ahhoz tudod, kellene is egy baratno."


Szóval te irod le látatlanba h nekem sose volt barátnőm, de én vagyok az aki nem reagál érdembe meg látatlanba megkérdőjelez... JÓl van szép nagy öngólt rúgtál bár szerintem fel se fogod mert ahhhoz nem elég a képzelt férjecske, hanem ész is kéne :D

2019. febr. 1. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ja igen, mert aki ennyire szidja a noket(gondolom minden nap), annak valszeg van is csaja...

Ill. ennyire ismered itt a kozhulyek bena kifogasat ram, h csak kitalalom az eletem, valszeg minden nap itt vered a noutalatos nyalad, akkor teeenyleg van baratnod, kiegyensulyozott eleted. Nem baj, kantald a hulyeseget, ha ettol neked jo a vercukrod. Ha ez az osszhulyek maximum beszolasa ram, h en csak kitalalom az eletem, akkor biztos nagyon megalapozott lehet, meg annyira nincs igazam sose, mert allandoan csak ettol habzik a szatok, szingli pasiknak. :D nem pedig eszerveket tudtok mondani.

2019. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ettol fugg.

Aki.akar huseges lenni az akkor is az marad ha pisztolyt fognak a fejéhez.

Egyebkent csak pletykasag sokszor h xy kef@éltek, legtobbszor puszta irigyseg az egesz

2019. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!