Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Negyedik találkozó után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyedik találkozó után derült ki egy lányról, hogy házas, és két gyerek is van. Most mi legyen? Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Szóval így kezdődött a dolog:

Egy egészséges életmóddal foglalkozó FB csoportban elkezdtem beszélgetni egy kedves lánnyal, és mivel kiderült, hogy a szomszéd városban lakik, feldobta, hogy akár találkozhatnánk is. Egy bizonyos tanácsra volt szükségem tőle. A találkozó "hivatalos" része után nem köszöntünk el. Jót beszélgettünk, és a végén még egy csók is elcsattant :) Eddig olyan mint az űbergyagyi amcsi romantikus filmekben. Jelzem, hogy itt még nem jelöltük egymást ismerősnek a facebookon, a profilján így nem látszott semmi arról, hogy kapcsolatban van-e és csak a profilképét láttam.


Gyorsan jött a 2 randi is, itt kb végig smároltuk a délutánt, sokat nevettünk. 3. randin moziba is elmentünk. A negyedik randin elvittem étterembe (neeem puccos hely, de azért érezze a törődést). Többször volt, hogy a táskájában csörgött a telefonja de lenémította mondván, hogy most rám kíváncsi (Férfitársaim ezért ez jól eső dolog, nem?). Mikor az étterembe voltunk (ez délelőtt volt, az eddigi randiaink délután voltak) elkezdett folyamatosan csörögni a telefonja, a 4. hívásnál már elővette és felvette. Elkomorodott az arca, és olyasmit mondott: "Tényleg a Blankával van valami? Rohanok!". Itt csak annyit mondott nekem, hogy rohannia kell, elmond majd mindent. Mondtam, hogy elviszem kocsival oda, ahova mennie kell, de tiltakozott.


Estig el sem értem, majd 20 óra körül írt egy üzenetet, hogy "Tudom, hogy most utálni fogsz, de van két nagyon édes kislányom. Az egyiket elvitte a mentő az óvodából, onnan hívtak". Ekkor rákérdeztem, hogy "Erről miért most tudok csak? Egyedül neveled őket?" erre a válasz. "Őőőő a férjemmel, de már nem érzem nőnek magam mellette".


Ez történt 2 napja, azóta nem beszéltünk. Most mi legyen? Kezdtem örülni, hogy végre egy 30 éves, normális, egyedülálló nő. Várom a véleményeket, mert most tanácstalan vagyok.


31/F.



2019. jan. 23. 10:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Na igen,sok ilyen van.Kérdezd meg tőle mit akar?
2019. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Rajtad múlik. Ha szerető akarsz maradni, akkor tologasd a csajt egy ideig. Ha nem, akkor szakíts.
2019. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

Majd én lefordítom : Kalandot akar, mert ráunt a pasijára. Vagy viszket neki, vagy bármi.

Mostmár csak rajtad múlik, hogy akarsz-e a szeretője lenni vagy hagyod a fenébe.

2019. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én személyszerint soha többé nem állnék vele szóba, nem találkoznék, és letiltanám mindenhonnan.

Több okból:

- Csak mellékfaroknak kellek.

- Hazugsággal indította az ismerkedést.

- Mikor lebukik, képes ezeket az "apróságokat" üzenetben közölni? :DDD

Tudja kivel szórakozzon...

2019. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért szólhatott volna....
2019. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%
Használd amíg lehet! Az egyedülalló gyermektelen harmincas nők úgyis kettyósok.
2019. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, de min kell gondolkodni?

Te egy kedves, egyedülálló 30 körüli nőre vágysz, ő meg egy hazug, hűtlen, férjezett, kétgyerekes büdös tetű, aki vidáman randizgat, és fel se veszi a telefont, miközben a kislányát mentő viszi kórházba.

Nekem ilyen ismerősnek se kéne.

2019. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Arra pedig ne vegyél mérget, hogy csak szeretőt akar. Nőkre sokkal jellemzőbb a liánozás.

Könnyen lehet, hogy egy reggel ott toporog a küszöbön a két kislànnyal, hogy hurrá, téged vàlasztott, beadta a válást.

2019. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sokszor megesik, hogy házas nők teljesen kifacsarnak egy férfit egy ilyen helyzetben, aztán eldobják, mint a rongyot. Aztán a férjük karjaiba omlanak.


(Persze ugyanez megesik fordítva is)


Nem indított a hölgyike túl gerincesen... hiába kérdezel rá, nem fogja kerek perec azt mondani, hogy csak házasságfeldobónak akar használni pár hónapig.

2019. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

A ferjem szeretojenek is ket kisgyereke volt.Ejjel,mikor elaludtak szokott le a ferjemhez a melohelyere.A parja dolgozott ilyenkor,de volt amikor akkor is leszokott,ha otthon volt.Az meg kizarta,ott konyorgott a lepcsohazukban az ajto elott hajnalban,hogy engedje be...


O se "erezte nonek magat" csak a ferjem mellett...ez valami divados ,felkapott kifejezes manapsag.

Jo reg volt.

Azota szakitottak,es a face profiljan mindig megjatssza a szuperanyat...ja,a gyerekek ha tudnak,hogy szarxt ra az anyjuk regebben egy faszixert...



Kerdezo,hagyd a csudaba ezt a not,ha nem akarsz bonyodalmat,fajdalmat az eletedbe...

2019. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!