Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem megcsal a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal a férjem? Hogy viszonyuljak hozzá, ha jelen pillanatban nem tudok elválni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Mindig el lehet válni.
2019. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy neked jó.
2019. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
szánalom
2019. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
40 orat bírj ki akkor indithatod a válást mert munkaidő lesz a bíróságon.
2019. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem kell kényszeresen válaszolni, ugyanis ezekkel nem sokra megyek. Valaki aki volt hasonló helyzetben, az hogy viszonyult a férjéhez?
2019. febr. 2. 21:10
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem én nagyon is jó tanácsot adtam, ketteske vagyok.

Miért, nem azt kell tenni ilyen esetben ami neked jó? Nem értem.

Ha akarod vesd rá magad és pofozd fel, vagy sírjál vagy pakolj össze vagy dobd ki utazz el, menj el egy hétvégére, vagy bármit ami neked jó, vagy költözz át a másik szobába, vagy a szüleidhez, vagy...lehetne még sorolni, mi nem tudjuk mihez van kedved és lehetőséged.

2019. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Úgy viszonyulj h derítsd ki, szembesítsd. Olyan nincs hogy nem tudsz elválni.
2019. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem tudsz elválni? Pár infót adhatnál, mert így nem igazán lehet véleményt alkotni, csak általánosságokat tudunk mondani pl koltözz el, szembesítsd stb..
2019. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Három gyerekünk van . 7,5, és a legkisebb még csak fél éves . Gyeden vagyok. 150000 Ft a bevètelem még ehhez jönne a gyerektartás én szerintem ennyiből négyen nem élnénk meg.
2019. febr. 2. 21:28
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Akkor keress pasit,v vegyél vibrátort.. :( Nőként nem értem h pénzért lementek kutyába is türitek ha szarrá csalnak.. Gyanitom h nem akarta a gyerekeket..

40N

2019. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!