Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk! Ti rejtegetitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti rejtegetitek a facebookotokat a barátnőtök elől vagy zavar ha épp jelen van amikor beléptek?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, hogy a jelszót is megmondjátok, csak pl ha ott van akkor véletlenül se léptek be... Én simán belépek előtte mert nincs rejtegetnivalóm.

Kezdjek el aggódni? :S



2014. febr. 19. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Én együtt vagyok a barátnőmmel 5 éve, és nem tudom a password-jait, mert nem is érdekel és én sem adtam le. Megbízok benne.

Nem itt kezdődik a bizalom, hogy tudom a kódját, és tudom kontrolálni, kutakodni utánna... ez a féltékenység már kissé sok, ami hosszú távon nem vezet jóra. Ebből igy is úgy is csak vita lesz előbb vagy utóbb...

Mellesleg én rohadtul utálom, attól eltekintve, hogy soha nem csaltam meg a barátnőmet, még egy szemezzéssel sem, hogy valaki kutakodjon utánnam, keresgéljen a telefonomban vagy mit is tudom én. Ezt ő is megértette és hasonlóan vélekedik...

Mindenkinek szüksége van mindamellett, hogy sok a közös dolog egy kis intimitásra!

2014. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt nem a kutakodásra gondoltam, azt nem szeretem én sem. Engem az zavar, hogy olyan mintha titkolna valamit olyan szinten rejtegeti... Pl egyszer külön szobában voltunk ő meccset nézett és közben a telóját nyomkodta... Gondoltam egyet és elindultam hozzá erre gyorsan kinyomta a telót... Csak akkor lép be ha nem vagyok a közelében. Én nem kutakodnék meg semmi az enyémet volt már hogy ő megnézte. Megbeszélni nem lehet vele mert lezárja a témát 1 szó után. Nem tudom mit tegyek...
2014. febr. 19. 16:06
 3/6 Moszuke ***** válasza:

egy pasinak van annyi sütnivalója, hogy ha szeretőt tart és azzal facebookon beszélget azt nem úgy teszi, hogy látványos legyen, miközben együtt van a párjával, meg a párjával egy szobában, meg mittomén és akkor gyanakodjon rá a párja.

én ha szeretőt tartanék akkor egyedül lépnék vele kapcsolatba nem akkor amikor a párom ott van és bármikor ránézhet a kijelzőre.. én meg kapkodjak, hogy elkattintsak onnan vagy vmi..


ha még is így tesz akkor az illető pasi egy retardált állat.

kinézed a pasidból mindezt?

2014. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos kinézem... :/ 6 éve vagyunk együtt, egyszer már "beleszeretett másba" de az elvileg csak fellángolás volt... megbocsátottam. tudom én hogy nem vagyok normális hogy még mindig pazarlom az időmet rá... de szeretem :(
2014. febr. 19. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
barátnőm megmondta az övét(de kb 5 p alatt el is felejtettem :D) énis az enyémet ha akarna/akarnék bármikor megnézhetném de fölösleges bízok benne :)
2014. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az a jó! sok boldogságot nektek :) engem se izgatna ha nem csinálná ezt... de így úgynézki van mit rejtegetnie előlem :(

köszi a válaszokat! :)

2014. febr. 20. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!