Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan deríthetem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetem ki, hogy meg-e csal a párom?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt a párommal sőt egy városba se. Heti egyszer találkozunk, mert elégé elfoglalt. Milyen jelek utalhatnak megcsalásra? Mikre fogyeljek vagy mit tegyek hogy kiderítsem.Ötletek?
2019. febr. 5. 23:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem ha megcsalásra gondolsz, akkor hagyd inkább :) hosszú távon úgysem működne a dolog.
2019. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
meg csal-e
2019. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem jött be, mert "megcsal-e"
2019. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2019. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
3-as elírtam tényleg :D csak érzékeltetni akartam, hogy hova kerüljön az az e, sokszor láttam/hallottam már így, ahogy a kérdező írja és borzasztóan hangzik.
2019. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Mikor jöttök ráh heti egy tali meg dugás nem kapcsolat... Ébresztő távkapcsikban 90% ban akad helybeni üritő is mindkét félnek. Meg ahol már nyomozni kell azt régen megette a rosebb..

40N

2019. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Megjott a 40 eves nagyoreg es megmondta a frankot... o mar csak tudja.
2019. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Én legalább nem alacsonyodtam le ilyen digi dugi szexkapcsikra meg távkapcsikra.. 20 évesen se ,mentem bele ilyen heti egyszer összejövünk dugnira,erre nem mondanám azt h párkapcsat,10 en évesek met ne játszanak felnőttesdit.. Ma elég fura kapcsolatok vannak,sokan csak olcsobb albiért ingyen szexért hazudnak kapcsit nő meg pasi.. De ez ne legyen már minta. 40 éves vagyok,de nem ment át rajtam komplett város mint a mai 18 20 éveseken h pár év alatt egy falunyi városnyi exük összegylik.. Persze csak az igazit keresve fekszetek be mindenki alá .. :D

40N

2019. febr. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy megcsal? Van erre utaló jel?
2019. febr. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Heti egyszeri találkozások mellett simán lehet, hogy te vagy az, akivel csal. Nem tudod kideríteni, de ha úgy érzed, nyomozásra van szükség, akkor egyetértek 40N-el, megette a fene az egészet. Ha nem bízol benne, minek erőltetni? A távkapcsolatok alapból nem valók mindenkinek, hát még ha bizalmatlan vagy is a másik felé, tényleg felesleges időhúzás és idegesség. Heti egyszeri találkozást amúgy tényleg erős túlzás "párodnak" és "párkapcsolatnak csúfolni", akármennyit is beszélgettek hétköznap.


Amúgy, hogy "segítsek" is: klasszikus jelek a telefon dugdosása, nap bizonyos szakaszaiban el-eltünögetés, elérhetetlenség, bizonyos témák/személyek erős kerülése, ilyesmi. Vagy ha sok pénzed van, magánnyomozó, volt itt régebben egy arc, aki nagyon hirdette magát.

2019. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!