Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalna a barátnőm? 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalna a barátnőm? 2 éve vagyunk együtt de külön élünk még. Megjelent az exe (35F) a környéken 5 évig voltak együtt és azt tudom hogy hívogatja.

Figyelt kérdés
Mostanában olyan fura mintha távolságtartó lenne. Lekódolta a telefonját hogy csak ő férjen hozzá. 2 este sem volt elérhető telefonon azt mondta aludt és kikapcsolás. De én elbizonytalanodtam.
2019. febr. 6. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Én 44F ő 28N!
2019. febr. 6. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Van rá "oka",hogy megcsaljon?Mármint,ha valami nem működik mostanában kettőtök között,és egyébként egyáltalán nem jellemző rá,hogy kikapcsolja a telefonját,és ne akarjon veled beszélni,akkor ha nem is megcsalás de valami nem stimmel.
2019. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni meg csalt e, de az szinte biztos, hogy valami történik. Lehet, hogy csak talakozott az exel és nem történt még semmi de minden esetre nem akarta, hogy közben zavard ill. tudd hol van. Ha még ehhez furcsa is és lekódolta a telefont akkor biztos, hogy baj van.

Nem kell kérdezősködni úgyis letagadja. Dobd ki szó nélkül. Ő fogja tudni miért volt.

2019. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Borzasztóan odáig vagyok érte és kezdek nagyon féltékeny lenni.
2019. febr. 6. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy " oka" legyen. Az ex elég ok! Én mindent megadtam a páromnak, azt hittem tudom vele feledtetni az exét, de elég volt tőle egy szia, amit írt a páromnak több mint fél év után és már megint együtt voltak. Ha még mindig őt szereti nincs mit tenned!!
2019. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami történik. Ha nincs titkom, akkor nem kódolom le a telót. Vond kérdőre és figyeld a reakciót. Kérdezz ra mindenre egyenesen. Ha ideges lesz, akkor vaj van a füle mögött.
2019. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!