Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP ME! : ) van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP ME! : ) van egy srác (legyen Peti), akivel még január környékén együtt voltam, aztán szétmentünk, de most megint kavar van. Mi legyen? A többi lent 17/L

Figyelt kérdés

Szóval együtt voltam Petivel, de szakítottunk, és azóta csak az iskolában köszöntünk egymásnak(ő 12-es, és 11, most érettségizik[holnap:'DD]). Pár napja viszont rámírt, mondta, hogy a ballagása után keresett a termünkben, de sajnos nem talált, nagyon jót beszélgettünk pont úgy, mint régen, összevissza lájkolgattunk mindent egymásnak, kommentharcokat vívtunk, zenét postoltunk(pont mint a netfüggő nyomorékok:'D). Sokszor utalgatott vissza olyanokra, amik még régen történtek velünk, közös poénokra, zenékre. Rengeteg közös van bennünk, tényleg, hihetetlenül sok:). Szóval a baj ott kezdődik h én még mindig szeretem, már kb 2 éve, amikor először láttam.. Szerintetek van esélyem még nála?Vagy totál barátként gondol rám? Ezen töröm magamat 3 napja:/

előre is köszi :))



2014. máj. 4. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélyed annyi van, mint aknára lépett katonának a sprintfutásra.
2014. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak tőle tudhatod meg.

Én kb két éve jöttem össze barátommal, majd szakítottunk egy évre rá most meg kb legjobb fiú barátom úgy h neki bnője van (én persze túltettem magam rajta) és azóta nekem is volt már komolyabb kapcsolatom. Szerintem ha tényleg ilyen jól érzitek magatokat együtt, többet ér a barátság nem érdemes tönkretenni ezt, de egy olyan pillanatban esetleg burkoltan finoman rákérdezhetsz abból baj nem lehet. :)

2014. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj a kapcsolatotokkal, hogy túl sok mindent ráerőltetsz.

"Legyen Peti"

Te akarod megválasztani a nevét is. ez Így nemfog működni.

2014. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, micsoda romantikus facebook esték, hajnalig tartó chatelések és lájkcunamik, uuuu! Mindenki erről álmodozik! Ezt olyan átéléssel mondtad, mintha megéltél volna egy romantikus filmet úgy, ahogy van, csillagokkal, üveg borral, egymás szavain csüngve, majd egy hirtelen záporban összeértek egymáshoz forró ajkaitok... :D

De persze, szerintem van esélyed nála. Én nem keresném az exemet ballagásom után, hogy elbúcsúzzak tőle, ha nem vonzódnék már hozzá.

2014. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot 2-es:)

3-as: azért lett 'mondjuk Peti, mert Petinek hívják:)) haha milyen vicces vagyok

2014. máj. 5. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Illési
2014. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!