Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nemrég megtudtam, hogy az anyám találkozgat egy fickóval. Sokat chatel vele. N tudom ilyenkor kell e tenni valamit. Tudassam anyával, hogy tudom? Megosszam valakivel (apa/nővér)?

2019. febr. 19. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?


egy barátnőm rájött, hogy az anyja csalja az apját. Az anyja számára kiderült egy idő után, hogy a lánya tudja. Azok után mindig őt használta fel a kalandjaihoz, a lány meg még 17 évesen is félt, hogy az apja elhagyja őket, és elveszíti a családot amit szeret( hiszen 2 tesoja van, es egyben szerette a csaladot) úgyhogy nem szólt egy szót sem, csak az anyjával veszekedett emiatt állandóan. Mikor kiderult, akkor a 2 batyja es az apja is hibásnak gondolta, amiert eltitkolta és ezzel is hozzajarult az anyja hulyesegehez.


Ha viszont nem biztos hogy csalja edesapadat, inkabb ne mondj semmit. viszont ha igen, akkor joga van tudni apadnak ( lehet már rég tudja, csak miattatok nem szól egy szót sem elottetek)

2019. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Esetleg beszélj vele, és kérdezd meg, hogy már nem olyan jó a kapcsolata apukáddal? Semmi esetre se támadva.
2019. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is kihasznalt anyukam...

2 tüz között voltam.nem tudtam mit csinaljak

Anyam mindig velem takarozott

Elköltöztem azota külföldre...

Ha anyamnak 15-20 ezer forintos szamlaja van

es apu rakerdez miert azt hazudja hogy velem beszelt

holott heti 1szer viber hivason beszelünk ami ingyenes

Amikor otthon laktam azt hazudta h tulorazik...

Meg a baratnöjenel alszik,aztan evek ota nem

is beszeltek...

Amikor apam rajött merges volt rank h tudtuk de

Nem haragudott rank mert tudja azt milyen anyukank

es ha kinyitjuk a szankat akkor nekünk annyi lett volna

Anyukamtol feltünk a hugommal talan ezert tartottuk a szankat

nem akartuk azt erezni h miattunk valnak el

Felnött fejjel jobb lett volna elmondani

Nekünk lett volna bizonyitekunk

de fiatalok voltunk iskolaba jartunk

Es feltünk😔

2019. febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, az első válasz igencsak ijesztő tud lenni.

Mondjuk én úgy gondolom, hogy nem lehet hibáztatni a lányt.


Oszd meg anyáddal mindenféleképp, és ha lehet beszélj vele minél lényegretörőbben. Miért csinálja, mit érez apáddal kapcsolatban, stb.

A kapcsolati válságok azért.alakulnak ki, mert elmúlik valami... A felek nem beszélnek, nincs kellő empátia, és társai.

Ellenben folyamatosan dolgozni lehet rajta, szóval vissza is lehet építkezni, és túlnőni rajta.

2019. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elmondanám anyámnak hogy tudok róla és ha nem szól az apádnak egy héten belül én fogom neki elmondani.
2019. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem célszerű beszélni vele, hogy tiszta legyen a helyzet. Az, hogy találkozik és chatel valakivel, önmagában nem baj. Nyilván, ha titkolózás van a dologban, akkor jó eséllyel gondok vannak, de amíg lehet, vélvlmezz ártatlanságot. Hadd mondja el, mi a helyzet.


Azt viszont semmiképp se hagyd, hogy bármilyen módon belekeveredj ebbe, és hogy bármilyen módon hazudnod kelljen. Ezt kösd ki előre: senkinek a kedvéért nem fogsz hazudni.

2019. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!