Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hónapok óta nincs szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta nincs szex a férjemmel! Megtudtam hogy van neki egy fiatalabb szeretője! Most mit tegyek? 46N

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe estem. Kérdőre vontam a férjem és beismert mindent. Össze pakolt és elment. Biztos hozzá pakolt. Nagyon szeretem őt ígyis. Mit tud ő amit én már nem? Teljesen magába bolondította.
2019. febr. 2. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudsz mást tenni, mint elengedni. Nem érdemel meg téged. Ami pedig ennél is fontosabb, NE FOGADD VISSZA amikor puncsolna, mert a nőcskével nem olyan hepi minden ahogy azt most gondolja. Egy dolog ha valaki válni akar tisztességesen, de egy másik ennyire féreg módon elárulni.

A legtöbb nő ott követi el a hibát, hogy a "mégis téged szeretlek kezdjük újra" dumánál egyből vissza fogadja.

2019. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és még valami. Semmivel nem tud többet mint te valószínűleg, csak ő a friss hús, izgalmas (amíg náluk is beköszöntenek a szürke hétköznapok, és már nincs meg az izgalom a bújkálás miatt), és fiatalabb mint te. Ennyi, de ezek egy ideig óráig tartják majd mellette. Aztán fog könyörögni újból nálad.
2019. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Hahaha bocsi de kemény leszek te hülye vagy!

Megaláz valaki de te sírva futsz utána! Hahaha

2019. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2019. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Te mar semmit, pattintva vagy. Alazd csak magad viszont, ha akarod.
2019. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmit. Állj talpra, állj fel akkor is ha nehéz !

A sajnalkozas csak mélyebbre visz.

Légy erõs, majd eljon a te idod is ha megfelelõen cselekszel

2019. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Én is ilyen "fiatalabb szerető" voltam. A párom elhagyta az öregedő, unalmas feleségét értem. Az öreglány idejött a házamhoz könyörögni, hogy küldjem hozzá vissza a páromat. Nagyon szánalmas volt, jót nevettem.
2019. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem tehtesz,hagyod menni.
2019. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
mennyi féreg van te jó isten......
2019. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Csak a felejtés marad. Csak az idő segít. Hagyd elmenni. Ha tudsz temetkezz a munkába, menj pszichológushoz, aki segíthet feldolgozni és kezelni a helyzetet. Sportolj, törődj magaddal. Csak és kizárólag az idő jelent igazi megoldást. Sok erőt kívánok neked!
2019. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!