Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalok két férfit egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalok két férfit egyszerre, mégsem érzem annak, miért?

Figyelt kérdés

A filmek, a barátok, a sok mesélt történet arról, hogy fiatalon kiélték magukat (több férfival egyszerre kavartak vagy éppen sürűn váltogatták a partnereket). Belegondoltam hogy anno középiskolában is voltak olyan lányok akik után futottak a férfiak. Sosem vetettem meg őket, inkább úgy véltem, hogy rám csak 1 férfi fog rám nézni és őt kell elfogadni, ez van.


Tehát nem voltam egy csinibaba és a tanulással töltöttem napjaimat. Nem jártam sehova sem szórakozni.

Úgy vélem, hogy be kell pótolnom ami eddig elkerült. Egyszerre két sráccal vagyok együtt. Vagyis az egyikkel ténylegesen párként, a másikkal csak összejárunk és intim téren játszunk egymással. Az érdekesség, hogy van még egy srác aki közeledik felém. Őt se hinném h elutasítanám.

Nem érzem, hogy megcsalnám bármelyiket vagy átverném. Pedig igazából ez történik (nem tudnak egymásról). Mégis úgy vélem, hogy nekem ez kell.


Jó látni, hogy örömöt okozok nekik az odafigyeléssel a ragaszkodásommal, azzal h minőségi időt szánok rájuk. Élvezem h többen vannak és még ígyis belefér az életembe az egyetem és a munka is.


De vajon én miért nem tudok egy férfi mellett lenni csak? Számos olyan történetet hallottam, ahol ez teljesen normális és majd jön valaki aki miatt mindenki mást elhagyok majd



2019. febr. 25. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
Jól teszed!
2019. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jó,köszönöm,hogy leírtad a történetedet.Mi a kérdés?Csak mert ha téged ez nem zavar,és a harmadikkal is belefolynál,akkor valójában nincsen kérdésed.
2019. febr. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Kamu.
2019. febr. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy a megfejtés arra, hogy lehet, hogy minden pasinak jut fiatal barátnő; így. Osztoznak, a tudtukon kívül.


Nálad is az a gond, hogy kimaradt a szocializáció, és olyan alapvető dolgok hiányoznak a személyiségedből, mint empátia, lelkiismeret, bűntudat, vagy a képesség a szeretetre vagy a kötődésre.

Most még jól érzed magad, de idővel engedsz a társadalmi nyomásnak, mert normálisnak akarsz látszani. Becsúszik vagy tudatosan bevállalod a gyereket. És ott ugyanez lesz a probléma: önző vagy, nem tudsz áldozatot hozni, nem kötődsz. Eleinte előadod a modern anyucit, aki nem a szoptatásban teljesedik ki, jó a tápszer is, szülés után legfontosabb, hogy nőies legyen, és eljárjon otthonról. Aztán mire ovis lesz a gyereked, addigra eleged lesz az egész anyaságból, és valami farokhuszárnál keresed a boldogságot. Persze jogosan, mert nem vagy boldog, és nem áldozod el magad a gyerekért, jobb válni.


Csak a szokásos.

2019. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Az első válaszoló fogalmazta meg jól. A fiatalabb korban elszenvedett elhanyagoltság miatt van ez. Majd később jön valaki akibe igazán szerelmes leszel és akkor már nem a trófea gyűjtés lesz az érdekes.
2019. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Czoch Andor válasza:
24%

Kedves!

Van egy blog /10perces video sorozat/ a neten, az foglalkozik ezzel a többeket szeretni témával. Szerintem is minden rendben.

Talán ::ÉBREDŐ SZEXUALITÁS ? Most nem jut eszembe BONTAKOZÓ SZEXUALITÁS? aHOGY MEGLESZ MEGÍROM

hIDD EL! sZERESD ŐKET SZEXELJ VELÜK. o.k.!

nAGYBOTOS ÜDVÖZÖL

2019. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Czoch Andor válasza:
32%

Kedves! Ajánlom a POLIMORIA.mAGYARORSZÁG EGYESÜLETET!

mINDENTjól csinálsz! Hajrá!

A poli lili blogján is foglalkozik a polimoria jelenséggel.

Örülnék, ha megosztanád velem mit találtál? hogyan alakul az életed? A felfogásod erről?

Szer.....ttel

nagybotos

2019. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Czoch Andor válasza:
0%
Ébredő szexualitás= poli lili nagybotos
2019. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igy latja ezt valaki aki nem hazudik onmaganak, es nem alszent. Ha megteheted, csinald igy! Miert ne szerethetnel tobb embert ha ezzel oket is meg magadat is gazdagitod?? Ki talalta ki ezt a faszsagot hogy mindenkinek ugyanugy kell mukodnie? Ezen annyi elitelnivalo van mint a melegeken kb! Abszolute semmi! Csak mindenki olyan prüd meg alszent hogy ha valaki errol oszinten beszel akkor annak mar tesznek is a maglyara! Nyilvan gaz az h nem tudnak egymasrol a sracok, ez nagy odafigyelest meg korulmenyesseget igenyel, de amig ez ennyire el van itelve nincs valasztasa alanynak aki meg igy erzi magat jol. Kerdezo! Ha ez nem lenne ekkora tabutema akkor biztos szivesen be is avatnad oket hogy mi van, nem? Csak hat erre kicsi az esely higy akar egy is ilyen nyitott felfogasu legyen
2020. febr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!