Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi az esély, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy egy férfi azért nem akarja kiírni facebookra, hogy kapcsolatban van és nem akar közös képeket feltenni, mert így akarja szabadon hagyni az utat a megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Ez mindig olyan fura volt nekem, mert pár éve az egyik legjobb barátnőmmel ezt játszotta el egy srác, hogy azt mondta nem szereti a feltűnést, "nem egy nagy facebook-os", nem másoknak akarja mutogatni a szerelmüket, hanem meghagyná intimnek, stb. Így voltak együtt majdnem 1 évet, hogy közben a srácnak volt mellette három hónapig szexkapcsolata, meg még pár másik lánnyal is megcsalta, akiknek szintén esélye sem volt megtudni, hogy igazából kapcsolatban van, mert a facebook profilon semmi sem látszott.


Ez azért jutott eszembe, mert akivel most ismerkedem férfi, szintén felhozta ezt most pár randi után, szinte ugyanezeket.


2019. márc. 18. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Az egy példa volt a millió közül. Én se raktam fel közös képeket sose és nem élek a facebookon, és sosem fordult meg a fejemben hogy megcsaljak bárkit is. Egyedül a messengert használom, hogy beszélgetni tudjak akikkel akarok.
2019. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez gáz. De az én ex pasim is ilyen volt és megcsalt.
2019. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

ezt a marhaságot....áááááááááááááá basssszkii ez, ez komolyan ilyen fontos?


8 éve vagyok együtt a párommal, együtt is élünk, de nincs kint, hogy kapcsolatban vagyok és , hogy kivel, SŐT le is tiltottam, senki nem is látja, hogy vagyok e egyáltalán...

2019. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Írtó gáz, mikor valaki azt hiszi, hogy fa$búkon kötelező a világ számára az aktuális szerelmi életünket közkincsé tenni. Akik közel állnak hozzánk, úgyis tudják, akik meg nem, azoknak tök mindegy.
2019. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
4-es, közös fotó sincs fent?
2019. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem tenném ki (azonnal), mert mivel olyanok vagytok mostanság, mint az időjárás, nem tudhatom meddig vagy kint. Ha havonta más ömleng nekem, az vér ciki.
2019. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

6-os.


közös fotó sincs fent.


Messenger miatt használjuk csak a facebookot évek óta + adok-veszek csoportokra :)

2019. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Van ebben valami, mert a pasi, aki velem csalta a barátnőjét.. neki sem volt semmi jele,hogy barátnője lenne. Még csak nem is ismerőse neki facebookon a barátnője.
2019. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Simán lehet ez is. De ti még randiztok, így emelett is dughat másokat, fb-tól független. ;) Hameg kapcsolatban lennétek, akkor is megcsalhatna, ha kint lenne, szóval...
2019. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

"akiknek szintén esélye sem volt megtudni, hogy igazából kapcsolatban van, mert a facebook profilon semmi sem látszott"


Mert szerinted a facebook előtt nem volt ilyen? Vagy akkor is úgy kommunikáltak az emberek, hogy megnézték egymás profilját?

2019. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!