Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után van második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után van második esély? Lehetséges, hogy újra stabil legyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés
18 hónapot voltunk együtt a barátnőmmel. Másfél hete kiderült, hogy megcsalt. Én még soha nem éltem át ilyet, így ez az egész helyzet új nekem. Én 26, ő 25 éves. Azt tudni kell, hogy barátnőm szerintem lelkileg beteg és gyenge. Állítása szerint, egy hatalmas botlás volt, nem is vonzódott a sráchoz, nem is élvezte, erőszakos volt és csak jöttek az események maguktól, nem tudott vmiért ellenkezni. Egyszeri eset volt, azóta undorodik saját magától és mindenkitől. Én szeretem még, de ez nagyon szíven ütött. Egyszerűen nem értem, miért nem tudott megálljt mondani. A múlt héten kicsit lenyugodtam, átgondoltam a dolgokat. Látom rajta, hogy megbánta és a szívem azt mondaná, adjak neki esélyt, hogy bizonyítson, mert mi van, ha lelkileg is stabilizálódni tud és visszatalálnánk egymáshoz. Azonban közben bennem van, hogy mi van ha adok neki esélyt, de már nem megy ez nekem? Mert ő lelkileg teljesen odavan, magát is utálja és ez már a kapcsolatunkban is így volt. Én akartam neki segíteni, többször meg is beszéltük, hogy mellette állok, de újra visszazuhant a mélybe és leszívott mindenkit maga körül. Aztán most mintha tényleg azt látnám, hogy meg akar változni, rendbe akarja tenni a lelkét és az életét. Lehet ez a pofon kellett neki, hogy tudja, mit veszíthet és ő tényleg szeret? Lehet ez a pofon kellett neki, hogy ő is talpra akarjon állni? Vagy ez megint csak duma és ha el is kezdene teperni, rendbe hozni az életét, 2-3 hónap után visszaállna megint ebbe a lelkileg gyenge állapotba, mert ő ilyen személyiség? Hiába húz felé a szívem, ha az eszem azt mondja, eddig is segíteni akartam neki, de mindig visszaesett, nem értékelte. De mi van akkor, ha ekkora pofon után rájött, hogy engem akar, mert én voltam mindig aki segített neki a bajban, és ezt csak most tudja értékelni, amikor úgy látszik, hogy elveszít? Akit már csaltak meg, tőlük kérdezném, adtatok második esélyt, ha láttátok, hogy a párotok tenni akar, hogy rendbe jöjjön minden? Sajnos nem tudom olyan fekete-fehéren látni a dolgokat, hogy ha megcsalt akkor nem szeret, mert én szeretem. Pedig lehet jobb lenne, ha úgy látnék mindent.

2017. jan. 30. 08:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Téged csaltak meg csütörtökön, feltettél egy kérdést, és 70 kommenten keresztül győzködtek, hogy dobd ki, ugye? Látom nem javult a helyzet. Hihetetlen, hogy még mindig úgy írod le, hogy ő kapott az élettől egy pofont. Ember, téged csaltak meg. Ő mást kapott az élettől, egy dugást, te meg megaláztatást. Én elhiszem, hogy szeretted, de legyen már önbecsülésed. Gondolom most már elhitted, hogy te vagy az egyetlen oka a megcsalásnak, hisz neki ez csak 1 pofon volt az élettől. Nem tudom minek írtad ki újra ezt a kérdést, megváltást nem fogsz kapni. 10ből 8 azt mondja, hogy dobd ki, 1 hogy döntsd el te, 1, hogy maradj vele. Másfél hete történt, másfél hét alatt egy felnőtt embernek illik döntést hoznia. Ha te el tudnád venni úgy feleségül, hogy tudod, hogy megcsalt, hajrá. Én képtelen lennék.
2017. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ennek a leányzónak pszichológus kéne, és ezt a legkomolyabban mondom. Ha valaki saját magát utálja, akkor folyamatosan meg fogja kérdőjelezni, hogy a párja tényleg szereti-e, mert úgy érzi, hogy nem érdemes rá, hisz ki a franc szeretné őt? És folyamatosan be akarja bizonyítani, hogy alkalmatlan a szeretetre, de persze ez nem teljesen tudatos, s akkor vezetnek oda a dolgok, hogy pl. megcsal, pedig nem is akart megcsalni.
2017. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló, nem tudom miről beszélsz, nem írtam még ide ki ezzel kapcsolatban kérdést.
2017. jan. 30. 08:22
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig sem szorakoztam volna ilyen agybeteg, onzo rinyakkal. Ezek csak tonkrevagjak az embert.
2017. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


Bocsánat akkor, csak eléggé hasonlított a sztori is, meg a fogalmazásmód is.

2017. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, meg kell kérdezd a párodnak a megcsalás okát. A felszínes amcsi média tolja csak mindig azt, hogy csak a felszínnel, az eredménnyel kell foglalkozni. A megcsalások nem véletlenül történnek azzal, aki kapcoslatban van, nincs olyan, hogy nem tud ellenállni, ez csak megint az olcsó filmekben van így, a realitásban nem.

Ha normális és becsületes jellemű a barátnőd, akkor te nem adsz neki elég szeretetet, amelyet pl. pont a szülei vontak meg tőle + az önbizalomnövelést. Érdemes megfigyelned ilyenkor jobban, hogy milyen szülei vannak, s ott melyik a karakánabb, a birtoklóbb, arról is beszélgess barátnőddel, hogy volt-e már olyan, hogy szülei becsmérelték vagy túl magas elvárásai voltak.

2017. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

1-es és 5-ös ugyanazon embernek üzenem, hogy nem ráerőszakold másokra azt a lelki ürességet, belső kongást, ami benned van és nem kell elítélni a szerelmes embert, aki nehezebben dolgozza ezt fel. Nem értem, hogy miért kell csupán ezért ennyire nagyon felháborodni:

"Téged csaltak meg csütörtökön, feltettél egy kérdést, és 70 kommenten keresztül győzködtek, hogy dobd ki, ugye? Látom nem javult a helyzet."

Nyilvánvaló, hogy a kérdezőnek még javában tart az az időszaka, amikor feldolgozza a történteket és köztes, valódi megoldást talál. Ugyanakkor számomra sem az jelenti a boldogságot, ha minden hibázó ember dobálok kifelé, mint egy felmosórongyot, csak azért, mert az olcsó filmekben ezt mutatják. Gusztustalan.

2017. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Anyukája elviselhetetlen, folyamatosan szidja, olyan mint ha nem tudna neki megfelelni. Mondtam is neki, hogy amíg ezt nem zárod ki, addig ez ki fog hatni a kapcsolatunkra. Eddig sem tudta kizárni, de ezen szeretne javítani és ezt szeretné megváltoztatni.
2017. jan. 30. 08:31
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik és manipulál téged kérdező.Dobd ki.Megaláz folyamatosan.Csak tönkretesz majd téged....
2017. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
En ezuttal az eszemre hallgatnek.
2017. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!