Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítás, szüneteltetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, szüneteltetés alatti sex megengedett? Főleg exel?

Figyelt kérdés
Kapcsolat elején szakítás, kevesebb mint 1hét (mivel együtt vagyunk...szüneteltetés), most derült ki, egy év után hogy sexelt exel.

2019. márc. 20. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

A szünet az mindig azt jelenti, hogy van egy másik valaki a képben, akivel már kavart vagy akár szexelt is, de még képlékeny a dolog, és a jelenlegi partnerét nem akarja eldobni, mert az illető kapcsolatfüggő és fél hogy két szék közül a pad alá esik. Nálatok valószínűleg az volt, hogy félreszexelt az exével, de utána az exének nem kellett folytatásra, így visszatáncolt hozzád.

Persze azt se tudhatod hogy ez alatt az egy év alatt még kikkel és mikor kufircolhatott vajon félre.

Szomorú az ilyen amikor kiderül egy ilyen, de erre mondják azt, hogy ami nem öl meg, az megerősít, majd meglátod.

2019. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

Az elso honapbol csak 3 hetet birtatok egyutt aztan jott az egy het "szunet". Akkor gyakorlatilag nem voltattok egyutt, igy senkinek nincs joga azon haborogni hogy mit csinalt a masik vagy mit nem az ido alatt es pont.

Azt a hulyeseget meg hogy elvett egy evet az eletedbol, ha tenyleg igy fogod fel mindkettotokel tegyel jot es szakits.

2019. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Miért tettem fel a kérdést? Mert érdekelnek a vélemények, főleg a tapasztalatok, akinek volt már ilyen!!! Köszönöm a kioktatatásokat és a kemény véleményeket, az is tapasztalat! Ugyanakkor pontosan az az ember vagyok, aki sok mindent megélt, megtapasztalt, tudok úgy dönteni, hogy minden történést, jó és rosszat mérlegeljek és ne hirtelen felindulásból hozzak bármit is meg!

Pro és kontra hozzáállások és vélemények! Ez így van! Mindenkinek igaza van és senkinek! Hiszen ebben nem éltetek együtt, nem ismeritek a körülményeket és az egész folyamatot...

Ettől vagyunk mások, más vélemények, döntések!

Akkor mikor ilyen történik, hogy szakítás (nem kell magyaráznom a jelentését), szüneteltetéssé pedig azért minősül át, mert tovább folytatódik a kapcsolat, az én értékrendem szerint.

Én sose hittem az ilyen dolgokban, s ezután sem fogok! Ezért bocs mindenkitől! Ha valami nem megy, vagy komolyan gondoljuk, akkor pont a vége!!! Mitől lett folytatás? A kérdés jogos, mert még vannak érzelmek és ragaszkodás, kötődés...

Csak itt jön be az a képbe, hogy abban a nyugalmi időszakban kinek mi fér bele? Mert ki hogyan dolgozza fel, az akkori állapotot? Van aki rohan más ágyába (ex,új), s van aki gondolkodik, bezár és próbál túljutni ezen. Nem nehéz kitalálni ki melyik álláspontot képviseli!

Miért jött vissza itt az a kérdés? Nekem ez számít!

Volt aki azt írta mert nem kellett az exnek! - volt benne igazsága!

Jól működött-e azóta, igen, azt hittem...s nem ez miatt törtem meg, nem egy következő megcsalás végett, nem volt, más miatt, ami csak súlyosbítja a helyzetet, a mostanit is! A két történés együtt sok/k!!!

2019. márc. 21. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!