Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyarországon megengedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon megengedett hogy a nővérem sógorrnőjével viszont kezdjek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A törvény az egyenesági rokonok közti szexuális kapcsolatot tiltja, illetve a testvérek közöttit.

A nővéred sógornője az kb senkid.

2017. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nővéred sógornője nem a vérszerinti rokonod.


Magyarországon ahogy az első írta, az egyenes ági rokonok közötti szexuális viszony bűncselekmény (gyermek, szülő) és a testvérek között is az, de valamivel kisebb mértékben.

De, ha úgy adódna, még az unokatestvéreddel is házasodhatsz és vállalhatsz gyereket.

2017. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez megengedett, Kolompár úr.

Amúgy ez jutott róla eszembe:


"Tisztelt Területi Egyeztető Bizottság !


Azzal a kéréssel fordulok a t. Területi Egyeztető Bizottsághoz, hogy családi pótlék ügyemben állást foglalni szíveskedjenek.

1962 - ben nősültem. özvegy asszonyt vettem feleségül, akinek volt egy felnőtt leánya. Apám gyakran ellátogatott hozzánk, minek az lett a vége, hogy feleségül vette mostoha leányomat.

Ezek után természetesen mostohaleányom lett a mostoha anyám, az apám pedig a vejem.

Apám feleségének, tehát a mostoha leányomnak, aki egyben az anyám, született egy fia, akinek ezek szerint a mostohatestvére vagyok, mivel a mostohaleányom anyjának vagyok a férje és így a feleségem lett a nagyanyám.

Időközben azonban a feleségemnek is született egy gyermeke, aki apámnak a sógora lett, nekem pedig a nagybátyám egy személyben, mert ha a mostohaanyám testvére a fiam, akkor magamnak az öreg apja vagyok.

Kérem megítélni jár-e családi pótlék a gyerekemnek, illetőleg a nagybátyámnak?"

2017. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jézusom! Nagyon nevetek :D

Amikor rájössz, milyen unalmas életed van :D

2017. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:

A nővéred sógornője az a feleséged, vagy a bátyád felesége.

Elsőnél fölösleges a kérdés kivéve ha viccnek szántad, vagy retardált vagy.

Második esetnél nos... Én a golyóidat tépném le.

2017. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
5- ös: ne oktass már, ha nem tudod miről beszélsz. a nővére sógornője lehet a nővére férjének a testvére :)is. ezzel nem bánt meg senkit, és nem is a saját feleségéről beszél. és igen, kérdező, miért lenne illegális? ha ez mindenki részéről rendben van, akkor szerintem tök aranyos, hogy a nővére férje kétszeresen is a sógorod :)
2017. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!