Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig és hogy lehet bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig és hogy lehet bírni?

Figyelt kérdés
Azoktól szeretnék kérdezni, akik évek óta tartó szeretői viszonyt tartanak fent család mellett. Hogy bírjátok az érzelmi oldalát? Mert gondolom, hogy évek után már nem csak szexről szól? Nem hasonultok meg? Nem rosszindulatból kérdezem, tényleg érdekel. Felnőtt, értelmes, válaszokat várok. Az sem baj, ha valaki a véleményét írja le, csak tegye kultúraltan.. Amilyen kultúraltnak érzi magát.
2019. márc. 24. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én csak két hónapig bírtam, képtelen lettem volna évekig belehazudni az akkori párom szemébe.
2019. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Ket eve van szeretom, sokkal tobb mint szereto de a hazassagomat nem boritanam erte. Nincs meghasonulas mert a dologokat a helyen kezelem masreszt tudom azt, h egy fellangolas kozelebe nem er egy 10 eves -szexet leszamitva boldog-hazassagnak.
2019. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exem rokona 25 év után bukott le a férje előtt. A férjen kívül már mindenki tudta, hogy amikor reggel munkába megy, az asszony jelez a szeretőnek és megy a duhajkodás. Gyakorlatilag, amióta együtt volt a férjével, azóta ugyanazzal a férfival tartott fenn szeretői viszonyt, aki egyben a kollégája is. A férj aztán kapott egy fülest valakitől és egy nap visszament a lakásba, ahol már lelkesen gyűrték az ágyat. Óriási balhé volt, gyakorlatilag szétverte a lakást, úgy dühöngött, de azóta is együtt vannak.
2019. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én kb. abban a cipőben járok, mint a 2-es,de már kicsit nehezen bírom.. Nagyon ingadozik bennem a dolog. A józan eszem szerint be kellene fejeznem, de az illető elég fontos szerepet tölt be az életemben.
2019. márc. 24. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ahol évek óta megy, ott helyén kezelik az érzéseket, tiszta, hogy nem fogják ott hagyni a családjaikat és értelemszerűen többről van szó, mint szex. Évek múltán az ember elfogadja a "helyét" és nem vágyik többre a titkos, harmadik féltől.
2019. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez idővel csak egyre nehezebbé és bonyolultabbá válik. A szerepek letisztulnak, az érzések a helyén vannak, de a másik fontossá válik, nem akarjátok elengedni egymás kezét úgysem, hogy ilyenkor már ez lenne a logikus döntés. Egy ponton be kell fejezni. Évek után az ember belelazul a szituba és hibázni fog, ami boríthat mindent. Maradjon egy nehezen lezárt, de szép emlék inkább, mint egy borzalmasan nehéz időszak előszele.

Mi félév után döntöttünk úgy, hogy ezt nem lehet így csinálni tovább. Békésen elváltunk. Néha beszélünk, de piszok nehéz volt az első pár hét nélküle. Nehéz volt a párom mellett megélni az elválás gyászát úgy, hogy ő ebből semmit nem vehet észre. Ugyanakkor hiszem, hogy ez így volt helyes.

2019. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

4 évig tartott. Őszintén szólva nem a klasszikus értelemben vett szeretői viszony volt, mert nem volt köztünk szex. Munkahelyi kapcsolatból alakult át, minden nap találkoztunk, jól megértettük egymás legapróbb rezdüléseit is, mégis harc volt az egész. A mai napig szeretem és tudom, hogy ő is. De be kellett fejeznünk, mert önpusztító volt a viszony és ott a család, amit nem lehet elhagyni bizonyos okokból. Fenyegetett minket a lebukás veszélye is. Nem ment simán az elválás, mert nem akartuk elengedni egymást, mindketten kerestük a kiskaput, hogy barátok lehessünk legalább.

Ez amolyan kutya-macska kapcsolat volt, gyűlölve szerettük egymást, ilyenre nem lehet barátságot se építeni. Nem tudtunk közömbösen viselkedni egymás társaságában, felszínre törtek az indulatok.

Sose fogom elfelejteni őt, rám nem nézett még úgy férfi, és talán nem is fog. Az egész életemet megváltoztatta, hogy megismertem.

Évek teltek el azóta, de görcsbe áll a gyomrom, ha látom. Most is úgy élem meg mint egy tragédiát, nem tudom túltenni magam rajta.

Ha üzenhetnék valamit azoknak, akik készülnek egy viszonyra, vagy még nincsenek nyakig benne:

Ne menjetek bele! Szálljatok ki! Nem csak azért, mert elítéli a társadalom a tetteteket, hanem mert soha nem lehettek igazán boldogok.

És nincs is annál nagyobb tragédia, mint mikor megtalálod az igazit, de sosem kaphatod meg, amikor bepillantást nyerhetsz a saját tündérmesédbe, de becsukják az ajtót. Kívül állónak, sokadrangúnak lenni a saját filmedben.

2019. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Istenem, ha a párjaitok tudnák, főleg a tiéd hetes, hogy te csak másodhegedűsnek tartod magad mellett, mert gyávák és önzőek vagytok.
2019. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a 7-es nagyon jól megfogalmazta, ami átfut egy ilyen helyzetben sokak agyán..
2019. márc. 25. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
A 7-es válaszoló utolsó mondata valóban teljes mértékben megállja a helyét. Igazából az egész hozzászólás, de ez az, amit én eddig nem tudtam ilyen jól megfogalmazni, csak éreztem.
2019. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!