Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a jó ku rva életért csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ku rva életért csináljátok ezt férfiak?

Figyelt kérdés
Szeretőt tartatok , majd egy idő után jönnek a nyálas hetek az " így szeretlek úgy szeretlek" közben meg, otthon az asszony is imádjátok! Ez mire jó? Mindkét nőt hülyére venni? Azért más érzéseivel nem kellene játszani! Majd amikor a szeretőnek rosszul esik , hogy az asszony is ugyanúgy imádják s ha kitálal vagy bármi egyéb úgyis az asszony melett maradtok, márha az olyan hülye , hogy veletek maradna azok után miután ő is ugyanazt a folyamatot élni át ,hogy "nem csak engem szeret?" . Valaki magyarázza el nekem miért ilyen gyökerek egyes férfiak s mire jó az ,ha ilyen kettős életet élnek?
2019. ápr. 2. 23:05
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
96%

Neked miért jó?

Annyira zavar nem kell kettős életet élő faszival kezdeni.


Máris meg van oldva..

2019. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
Ha te egy nős férfinek rakod szét a lábad, akkor ku rva vagy.
2019. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azis lehet!
2019. ápr. 2. 23:08
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Na,majd mindjárt megsajnállak,mert te szerető vagy... Ismerkedj független férfiakkal, akkor nem fogsz rinyálni.
2019. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igazad van
2019. ápr. 2. 23:31
 6/30 anonim ***** válasza:
16%

Összejöttem az egyik kolléganővel. Még az első szex előtt tisztáztam vele hogy nekem nagyon fontos a párom, nem fogom elhagyni senki miatt, ha akar velem viszonyt akkor az csak szexről szólhat. Fél évig működött a dolog, de kezdett belémszeretni, jött a féltékenykedés, így vége lett.

Soha nem hitegetnék egy nőt azért hogy a lába közé engedjen.

2019. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
9%
Nálunk első perctől kezdve működött minden.Nehezen hiszi és berzenkedik,de vele szeretnék élni.
2019. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

Jó lenne, ha nem húznád rá ezt a dolgot a többiekre néhány tirpák miatt. Vannak ilyen férfiak, igen. Őket általában a többi férfi sem tartja sokra, ismerek ilyet én is, elég szörnyű, hogy van ilyen. Nagy-nagynéném egy ilyen férfi miatt lett öngyilkos. Szóval tudom, hogy van ilyen, elég gusztustalan jellemek.


De nem mindenki ilyen. Szerencsére! Sőt, talán a többség nem ilyen. Ahogy a legtöbb nő nem haszonleső, hiába van néhány amelyik igen.


Mindig lesznek undorító jellemek, nem kell velük törődni, el kell őket kerülni. Most is, ha így jártál, gondolj arra, hogy mit tanultál. Könnyebben ki fogod szúrni az ilyen férfit - könnyebben el tudod majd kerülni.


Ezt a leckét taníttatta meg veled az élet. Mindenből tanulni kell :)

2019. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Gymnospermatophyta ***** válasza:
82%

Nem csinálok ilyet. Nem tartanék "szeretőt", pláne nem kapcsolatban.


Viszont ha valakitől valami oknál fogva akarnék is hasonlók, elvárás lenne, hogy ne legyen kapcsolatban (mint ahogyan én se lennék)...

2019. ápr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Tudtad h mibe mész bele, akkor most ne háborogj. Senki sem kényszerített h egy nős férfi szeretője legyél. Látom az a gondod h nem holmi tárgyként kezel, aki csak ürítésre kell, hanem emellett kedves is, és bókol neked.


Ha nem tudod lenyelni h ez mellett nős, és bármit csinálnál a családja mellett marad, akkor ez a szerep nem való neked.


L

2019. ápr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!