Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek eléggé fájt az első,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek eléggé fájt az első, hogy vettétek rá magatokat hogy máskor is csináljátok, és kb mennyi idő telt el mire élvezni tudtátok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

én nagyon korán vesztetettem el és nagyon fájt, de már egy hétre rá már barátom nem bírta ki és megint csináltuk.

Elég sok idő eltelt amíg rendesen élvesztem. 18L

2019. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első szex után nálunk rögtön jött a második, de csak 4 vagy 5. alkalommal élveztem el először
2019. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilvan tudtam hogy ez nem egy állandó állapot lesz, ennel lesz jobb.

Nagyon későn értük el azt hogy ne fájjon kb a 10.alkalom utan mar nem fajt viszont annyira nem is volt jo.

2019. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!