Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi megcsalja a párját elfogadható magyarázat, hogy csak testileg csalta meg és érzelmileg viszont hűséges? Ettől még lehet szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 18:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "csak" testileg csalta meg. Olyan van, hogy megcsalta.
2019. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

:D Imádom az ilyen szövegeket, hogy "és érzelmileg viszont hűséges".


Csak olyan van, hogy megcsalt. Kész és pont.


Ha valaki megcsalta a párját, az nem szerelmes belé.

2019. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Hmm

Ha ilyen magyarázattal állna elő a pasim, akkor diszkréten képen röhögném ☺️

2019. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha levest eszek és kanàl helyett villát használok, akkor nem is ettem levest?
2019. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha ezt be tudod adni a csajodnak, akkor egy új szintre emelted a nőszédítést.

De azért titkon remélem nincs ember a Földön aki elhiszi ezt a zöldséget.

2019. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy akár ez előfordulhat. Valami speciális helyzetben pl részegen. Vagy valahogy rámászik a nő.
2019. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%

Hálátlan feladat itt válaszolni ilyen kérdésre. Ezt az oldalt a tinik uralják, és az ő szótárukba nem fér bele a megcsalás fogalma. Vagyis belefér, de tízszeres mínusz előjellel. Fiatalon mindenki kész gerinctanulmány, jellemóriás, erkölcsi fárosz, nevezd, ahogy akarod. Nincs ezzel baj, én is voltam fiatal, bennem is szitokszóként élt a megcsalás fogalma.

De azért megpróbálok megvilágítani néhány dolgot.

A megcsalás az megcsalás, arra nincs és nem is lehet magyarázat. Csak 40 fölött valahogy más értelmet nyer. Tompul az éle, és jelentősen átértékelődik a fogalom.

Nézzük, valójában mi is a megcsalás? Vagy mi a hűség?

A hűség egy állapot, vagy döntés (nem kívánt törlendő), amit mi tartunk fenn a párunkban és a párunk tart életben bennünk. Ha engem megcsal a párom, akkor én hibáztam, én nem figyeltem rá eléggé, én nem tudtam a szerelem lángját megőrizni benne, én voltam kevés neki. Én hagytam, hogy észrevegye; más pasik is vannak ezen a sárgolyón. Szóval nem ő a szemét qrva, hanem én voltam balfék.

Ha én csalom meg a páromat, ő nem tudott/akart valamit megadni nekem, ami fontos lett volna. Ő volt valamilyen szinten kevés.

Ez így zanzásítva nagyon durván hangzik, valójában Mikes Kelemen rodostói vendégszereplését megszégyenítő terjedelmű tanulmányt kellene írni erről ahhoz, hogy ne csapja ki azonnal mindenkiben a biztosítékot. De ez az alap. Ha megcsalnak, ne a másikra mutogass, keresd meg a magad felelősségét a történetben. Ha te csalsz, ne akard megmagyarázni. Részint, mert úgyse értik meg, részint pedig mert a kutyát se érdekli.

2019. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

"érzelmileg viszont hűséges"


"De hát nem jelentett semmit." A legrégibb, legócskább kifogás a félrelépésre.

És valóban, ahhoz két ember kell, hogy egy kapcsolat idáig jusson. De a döntést, hogy valaki megpróbálja megbeszélni a gondokat és ha ez nem megy, lezárja a kapcsolatot vagy pedig átveri és megalázza a párját, amikor ágyba bújik mással, mindig a félrelépő fél hozza meg, ezt nem lehet a másikra kenni.

Aki képes ilyenre, az már rég nem szerelmes és a kapcsolatát csak érdekből, kényelemből tartja fenn.

41/N

2019. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

"Ezt az oldalt a tinik uralják"

Inkább huszonévesek, és persze, hogy nem fér bele. Mindenki tiszta szívvel vág bele, aztán persze egészen más kerekedik ki belőle.

Mikor valaki arról mesél fiatalon, hogy a szülei-nagyszülei 100 éve együtt vannak, megmosolyogtató viszont ez a normális. Mármint, hogy fiatalon még elhisszük.

2019. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!