Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha annyira szeretik a párjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira szeretik a párjukat, azok akik megcsalják rendszeresen és állítják, hogy huh de szerelmesek, miért csalják meg akkor?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Mert nem foglalkozik velem,neki minden fontosabb , mint én,nincs elég szex. Elég indok?!
2019. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha így van szerelem sincs.
2019. ápr. 13. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"azt állítják szerelmesek" ez a lényeg... ÁLLÍTJÁK.

Tehát hazudnak. Aki szerelmes, az tud a párjával beszélgetni MINDENRŐL, ha valami nem okes a kapcsolatban, akkor szól és megbeszélik. Aki szerelmes, nem tud a félrekurás után a szerelme szemébe nézni, mellébújni az ágyban, ölelni csókolni.

2019. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
1es vagyok. De lehet. Ha őt se érdeklem akkor miért ne??!
2019. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
#3: jaj de romika vagy, ezt melyik amerikai cukormázfilmből szoptad?
2019. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Mert más az érzelmi és más a testi kielégülés.


Gondolj bele, ha a párod egy olasz étterem séfje, és minden nap hoz haza szuperfinom kajákat, attól néha nem akarnál enni egy kínait vagy magyarost? Nem lenne rohadt unalmas heti 7 napban olasz kaja?

2019. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon egyszerű, ahogy előttem is írták, nem szeretik a párjukat. Csak ugyan olyan érzelmi sérült, nagyon buta emberek mint az első válaszoló. Ahelyett, hogy szakítanak és keresnek egy normális kapcsolatot amiben minden érzelmi és szexuális igényük ki van elégítve, inkább tengődnek egy langyos szr kapcsolatban.
2019. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
0%

"Nem lenne rohadt unalmas heti 7 napban olasz kaja?"


Hmmm...🤔

Akkor értem már régen miért volt olyan kevés a vállás. Szegény dédapáink egy egész életet saját nemzetük eledelén vegetáltak le, kénytelenek voltak az asszonyaikkal is így tenni!

2019. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

"Nem lenne rohadt unalmas heti 7 napban olasz kaja?"

Egy egészséges párkapcsolatban a párod az összes kultúra összes kajáját megtestesíti. Ha egy kapcsolatban nem ezt érzed, akkor szakítani kell. Ennyire egyszerű.

2019. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös! Sajnálom, hogy számodra nem ez a természetes, amit leírtam 3- as válaszomban. Te egy megkeseredett, rengetegszer megcsalt valaki lehetsz. Tényleg sajnállak.
2019. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!