Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól működő kapcsolatban, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő kapcsolatban, ahol szerelmesek előfordul megcsalás?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Igen.
2019. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2019. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

A megcsalás személyiségfüggő. Hiába jó egy kapcsolat, ha valaki hajlamos rá, akkor úgy is megcsalja a párját.

Sajnos régen én is megcsaltam a barátnőmet, bár ez kicsit másabb értelembe, mint hogy a háta mögött. Itt arról volt szó, hogy a kedves barátnőm imádta idehozni a kedves tesóját, aki ugye szintén lány volt, és régen, mivel sokat beszélgettem srácokkal, akkor szó volt róla, hogy ők hármasoztak sokat.

És megkérdeztem a barátnőmet, hogy mit szólna hozzá. Belement.

2019. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Igen..én azt hittem na én soha, soha. Erre pár hónapja megismertem egy férfit, és egyfolytában ő jár a fejemben. Csak beszélgettünk, meg pár vicces közös pillanatunk volt (semmi romantika), de ezeket egyfolytában felelevenítem magamban. Már ettől szégyellem magam és árulásnak érzem.

Élettársam nem sejt semmit, őt is ugyanúgy csodálom és kívánom, mint eddig. :/

2019. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
#4 te mocsok. Undorító aki megcsalja a párját vagy mással flörtöl a párja mellett. Undorító ösztönlények.
2019. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

4-es: biztos valami hiányzik a kapcsolatotokból, vagy már nem tart annyira a rózsaszín köd, de lehet hogy csak újdonságként hat a másik pasi. Tölts tobb időt a pároddal, kevesebbet a másikkal. Tudod, a férfiak ok nélkül nem tesznek semmit, nem keresik csak úgy egy nő társaságát! ;)

5-ös: 👏👏👏👏👏👏👏

2019. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én viszont nem értek egyet.


Ha az a kapcsolat valóban jól működik, és szeretik is egymást, szerelmesek akkor NEM csalja meg.


Akkor csalja meg ha abban a kapcsolatban hiba van, ha nem működik jól, ha valami hiányzik.

2019. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sem fér bele harmadik ott, ahol minden klappol.
2019. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem kizárja a megcsalást.

Egy párkapcsolat pedig attól lesz jól működő, hogy minden igényük érzelmileg és testileg is ki van elégítve, még csak a gondolat sincs meg, hogy mással legyenek. Ez megint csak kizárja a megcsalást. Tehát szerelmesek egy jól működő párkapcsolatban nem fogják egymást megcsalni. Amikor utólag jönnek a nagy vallomások, hogy dehát ő annyira szereti, és lehet, hogy megcsalta de mégis őt szereti és csak ő kell neki az már csak menekülés. Mert nyilván egyedül maradni nem akar, inkább bekamuzik valami hasonló baromságot. A biztonság kell neki, de a párját kicsit sem szereti.

2019. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jóhogy.
2019. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!