Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem egy másik nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy másik nőbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nő a munkahelyemen akivel másfél éve kb közelebb kerültünk egymáshoz azóta lefeküdtünk párszor , jó párszor . Az a helyzet hogy van barátnőm akapcsolatunk nem a legjobb ,szex téren sem olyan jó vele és talán emiatt is történtek a dolgok a kolléganőmmel . A lényeg az hogy az elején miután pár alkalommal lefeküdtünk a nő szerelmes lett belém én meg sajnos nem.tudtam ezt viszonozni de ő is tudta mert tisztáztuk az elején hogy csak szexről szol ez de közben telt mult az idő egyre több töltöttünk együtt munka időn kívül is és közben beleszerettem csak sajnos pont rosszkor mert közbe ő már próbált továbbállni és már nem érez úgy irántam mint régen de azért mondta hogy nagyon fontos vagyok neki és nem bír elengedni most van egy valaki akivel ismerkedik és kérdeztem hogy mik a tervei velem illetve a fickóval kapcsolatban azt mondta hogy velem nem tudja hogy mi legyen mert kétségei vannak és azért fél kicsit . tudom sokan azt fogjátok mondani hogy megérdemlem amit kapok talán igaz is csak emészt ez az érzés hogy beleszerettem és nem tudok mit tenni.

2019. ápr. 14. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tényleg megérdemelted. Dobd mindkét csajod, és gondolkodj kicsit azon alkalmas vagy e egy harmadikra...
2019. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozol?
2019. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítasz most a pároddal aztán udvarolsz és szerelmet vallasz neki, akkor talán még lehet valami esélyed. Ellenkező esetben végignézheted, ahogy egy másik férfi ér célba. És ezért kizárólag magadat okolhatod. Nincs végtelen türelem...
2019. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lehet mit tenni. Jobb, ah mindketten továbbálltok.
2019. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Elsősorban a barátnőddel szakíts, hogy ne vedd el tőle azt a lehetőséget, hogy valaki igazán szereti és nem csalja a háta mögött. Utána a szeretőddel azt kezdesz, amit akarsz, de valószínű két szék közül a földre esel.
2019. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem emészt basod hogy a barátnődet megcsaltad és ezért lelkileg akár összetörtheted ha szereti az a hülye fejed?!
2019. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Jól tette, hogy próbált tovább lépni! Ha szereted őt, bizonyítanod kéne, hogy komolyan veszed.
2019. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem mond el neki hogy beleszerettél vallj neki szerelmet de előbb szakíts a pároddal. Ne hülyisd mond el neki hogy beleszerettél egy másik nőbe. Tisztázd mindkettővel a helyzetet.
2019. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!