Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, de beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de beleszerettem egy másik fiúba. Mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom. De az utóbbi időbe úgy érzem, hogy nem szeretem annyira mint előbb. Már több mint egy éve járunk. Nemrég voltunk egy társaságba ahol megismertem egy srácot és megtetszett, jól kijöttünk, összebarátkoztunk. Elég sokat jártunk ki együtt társaságba. És az utolsó találkozásunk óta úgy érzem mint ha beleszerettem volna. Mit tegyek? Szeretem a barátom, de ez a fiú nagyon megtetszett és úgy érzem beleszerettem. Mint ha jobbn szeretném mint a barátomat.

2017. febr. 24. 18:10
 1/9 anonim válasza:
31%

Undorìtò milyen emberek vannak...

Rosszéletű;repedt sarkú nő személy..

Àsd el magad szerintem...

2017. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nyilvan egy idő utan elmulik a langolas.

Vedd szamba a jo és rossz tulajdonsagat.

Ha jo vele minden, biztonsagban, nyugalomban vagy mellette egy kóbor vágy miatt miért hagynad ott?

A masik tetszik. Az ujdonsag varazsa.

Gondolj bele. Van egy megbizhato partnered. Ha nem az hagyd ott!

De ha minden kapcsolatban valtasz arra aki megtetszik ...

Hol lesz a vége?

2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Milyen kedves vagy. Én is ugyan ezt tanácsolom neked. Ha olyan unalmas, ne ide irkájl és köpködj rám. Találj más szórakozást. Puszillak.

Normális válaszokat kérnék.

2017. febr. 24. 18:23
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi második válaszoló.

Én is remélem, hogy el fog mólni. Nem akarom elhagyni a barátom.

Tudom, hogy nem lenne jó ha szakítanák a barátommal csak mert egy másik tetszett meg.

Tanács kellene hogyan ''oltsam el ezt a lángolást''.

2017. febr. 24. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:

A szerelem nem kontrollálható kedves első.Cseszd meg.;)

L

2017. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én barátnőm ugyan ebben a cipőben jár.

A másik srácról mi jön le, ő is beléd szeretett?

2017. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csak annyut tudok, hogy tetszek neki, de nem tudom, hogy szerelmes e.
2017. márc. 1. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok trollkodni, de mi a 'garancia' arra, hogy akit hamarabb megismersz, az lesz a legmegfelelőbb? Főleg egy egész életen át.

Még csak 18 vagy, rengeteg fejlődik még a személyiségetek. Van úgy, h. valaki megtetszik, és esetleg a köv. 10-20 évben is jó lesz vele.

Én nem ítélnélek el, mert partnert váltasz, ha szíved, a megérzésed azt diktálja. Történt már ilyen milliószor a világtörténelemben.

Az nagyon jó (amit vki. korábban írt), h. a jelenlegi párod megbízható, meg rendes. Ugyanakkor az, akibe újonnan beleszeretsz, is rendelkezhet a fenti tulajdonságokkal.

Én 12 évig voltam egy dögunalmas, érdektelen kapcsolatban egy rendes emberrel. Nagy sokára ő is rájött, h. nem teljesen illünk össze. Tavaly vége lett, de már semmi sem hozza vissza az 'elvesztegetett' időt.

Amit akár sokkal nagyobb szerelemben, vonzalomban is tölthettem volna.

2017. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok #6-os.

Igy van. Lehet. De csak lehet. Döntse el mindenki hogy ott hagyja e a biztost a bizonytalanért!

2017. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!