Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másik férfi iránt kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik férfi iránt kezdek érezni, de mindkettőnknek van valakije?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ,aki iránt úgy elkezdtem érzéseket táplálni. Neki is van párja ,de ő azt mondta már nem boldog vele. Nekem is van ,jól elvagyunk. De mégis vonzódom ehhez a másik férfihoz ő vele jól kijövök és hát megcsókolt. Nem akarok szakítani. Mit tegyek?
2019. ápr. 26. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha eltávolodsz attól a férfitól akkor visszatalálsz a párodhoz. De szerintem hagyd el a párod ha visszacsókoltál legalább annyi becsület és tartás legyen benned ha már hűség nincs .
2019. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit tegyél?Ne csókolózz a másik pasival,és ùgy semmit se vele.Már ha valóban nem akarsz szakítani a jelenlegivel.
2019. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!