Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a jelei annak, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogyha egy lány megcsalja a párját?

Figyelt kérdés

Milyen apró jelekből lehet levenni, hogy valami nincs rendben? Mire kell oda figyelni?

A válaszokat köszönöm!


2019. máj. 1. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szórakozott, elábrándozó arca van. (Nekem ez tűnt fel elsőre.)
2019. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vadiúj fehérneműk, a szokottnál is igényesebb és gyakoribb szőrtelenítés pl
2019. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem foglalkozik veled,nem érdekli mi van veled.Sokat piszkál,kerüli az érintésed
2019. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elkezd b...szogatni, egyszerre az sem tetszik neki benned, ami addig okés volt. (Lelki mechanizmus, hogy ne legyen lelkifurdalása, elkezdi bemesélni magának, hogy te egy darab sz...r vagy, akivel csak a probléma van, ezért voltaképp meg is érdemled, hogy félrekúrt valakivel.)

Ha váratlanul hozzáérsz, összerezzen, elkapja a kezét/arcát.

2019. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nőként írom, hogy az érintés kerülés, osszerezzenes, ha a másik hozzád ér, nem jelenti minden esetben, hogy megcsal.

Nekwm pl. akkor szokott ilyen reakcióm lenni, amikor haragszom rá, és nincs kedvem semmilyen kontaktushoz. A másik ok, hogy a férjem elég végletes ember, ez igaz arra is, hogy sokat van távol, de ha együtt vagyunk, szó szerint a nyomomban van, mint egy kisgyerek, még a WC-re is utánam jön, örökké fogdos, folyamatosan rajtam lóg, elég fárasztó ez. Ilyenkor már én is rosszul vagyok... Pedig egyébként szeretem őt, és nem csalom meg.

2019. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ezek voltak:

- nem figyelt már rám

- le nem tette a telefont a kezéből, persze mindezt úgy, hogy én ne lássam, hogy mit csinál

- telefondugdosás

- telefont vitte a wc-re is

- jelkód a telefonon

- új sport

- igényesebb lett

- bármit csináltam az csak rossz lehetett

- egyre több éjszakás műszak (mint később kiderült, ott dugtak)


Aztán nagyon csúnya koppanás, könyörgés ígérgetés, sírás-rívás, hiszti miegymás.


Végül egy jegyesség felbomlása.

2019. máj. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már nem erőlteti a találkozásokat, idegesíti benned rengeteg dolog ahogy előttem is írták, végre kimondja azokat amik eddig zavarták csak nem merte mondani. Nincs a megszokott ölelgetés puszilgatás de persze ez az érzelmi megcsalásra vonatkozik, egyéjszakásnál nem tudom mi más. El lenne úgyis ha hatekig nem látna.
2019. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első a külső megváltoztatása, csinosabb igényesebb lesz, aztán a testi kontakt kerülése, állandó telefon nyomkodas, érdektelenség aztán vita, a másik bírálata, hogy miben nem jó.
2019. máj. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!