Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei ha a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha a legjobb lány barátom szerelmes belém?

Figyelt kérdés
23F ... Például hogy mindig a kőzelembe van hosszasan szemez velem figyeli minden mozdulatom ... ott vagyok nálluk és például nem kértem semmit és ő kinált engem .. majd másodszorra forro csokival én nekem hozta oda előbb pedig nem is kértem... ma rám kacsintott.. test mozgásával utánoz engem... ilyeneket ezelőtt nem csinált sosem mindig viszahuzodó lány volt mivel ő még 18 éves.. egy időbe volt olyan is hogy az arcomba nyomta kente a sűteményt.. mindig hűlyéskedik a jelenlétemben hogy csak nevessek és ez nagyon furi... állandoan hiv magához... kérdezőskődik felőlem.. ma is kiszaladt utánam a házból és én énekeltem és ő ugy szintén énekelte jőttvolna hozzám csak én hűlye fejjel mentem előre..nem tudom mire véljem.. ennek már az a jele hogy szerelmes lenne belém?

2018. jan. 4. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyanús, de meg lehet beszélni és akkor kiderül.
2018. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó reggelt!
2018. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!