Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki megbánta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megbánta, hogy megcsalta a párját, és azóta is lelkifurdalása van miatta?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az effajta lelkifurdalástól megszabadulni, illetve meddig fogja gyötörni az embert?

2019. máj. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nem csaltam meg a párom,szimplán csak halálosan bele szerettem másba.Engem már ezért is akkora lelkiismeret furdalás gyötör.A megcsalást ,hogy hütlen voltál nem lesz könnyű fel dolgozni,hacsak nem ilyen megcsalós jellem vagy
2019. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha lelkiismeretes vagy, sokáig gyötörni fog. A helyére kell tenni magadban a történteket, mi miért történt. Szereted-e a párodat, vagy ez annak a jele volt, hogy vége a kapcsolatnak.

Ha pont ettől a viszonytól jössz rá, milyen sokat veszíthetsz, ha emiatt szétmentek a pároddal, akkor tanulj belőle, gondold végig, mit rontottál/rontottatok el, hogy ez történt.

2019. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Amikor először mentem prostihoz, akkor lelkiismeret furdalásom volt, mert úgy éreztem, hogy megcsalom a barátnőmet, annak ellenére, hogy nincs toppon a szexben. Ám a következő alkalommal már nem furdalt semmi, mert rájöttem, hogy ez valójában nem megcsalás, és tulajdonképpen vele - is - teszek jót, mert nem erőltetek rá olyasmit, amit nagyon nem szeret, az ilyesmit házon kívül intézem. Viszont ez csak fizetős csajok esetén igaz, ahol a testiségen kívül semmi érzelem nincs. Érzelemből senkivel nem csalnám meg...
2019. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Engem mai napig gyötör,pedig már elváltunk a férjemmel.Szerintem van akinél ez nem is múlik el.De nézd a jó oldalát.Most már érzem a tetteim következményét,és pont ezért nem fogom megtenni újra.Örök tanulság.Foglalkozz inkább ezzel a részével szerintem.
2019. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
3as: mit ad a kur.va, amit a nőd nem?
2019. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

5-ös:

szerintem nem fáj olyan gyakran a feje.

2019. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!