Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyedülálló nők! Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők! Titeket is folyamatosan megtalálnak a kapcsolatban élő férfiak?

Figyelt kérdés
Mióta egyedülálló vagyok (kb. 1 hónapja, 3 éves kapcsolatnak lett vége) azóta több olyan férfi keresett meg, aki kapcsolatban van, de mellé kalandot keres. Igyekszem lerázni mindet minél gyorsabban, de amint egy eltűnik, rámír egy következő. Ilyenkor azt gondolják, hogy mivel nemrég szakítottam, hátha könnyen belemennék a szexbe vagy mi jár ilyenkor a fejükben? Esetleg én csinálhattam valamit, hogy a célpontja lettem nekik?
2019. jan. 17. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Fingom sincs. Na, mikor dugunk?
2019. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Nos, aki kapcsolatban van, az többnyire "alfa", jól kinéző férfi. Ők megszokták, hogy a nők odáig vannak értük, és sajnos sokan kapcsolatban sem szoknak le erről a dologról.
2019. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt, mikor elváltam. Amint elterjedt a híre, sorra találtak be a foglalt pasik. Egyik nap eljegyzős fotók, örök szerelem. Másnap meg ír rám.

Tiltás, törlés. Rendesen megcsappant az ismerősök száma.

Élőben nehezebb, főleg, ha kolléga, és nem érti a nemet.

2019. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan, mint aki vallásos alapon nem fexik le a házasság előtt, egészen addig amíg valaki nem csábítja el.


Nálad sem az a baj, hoyg megtalálnak, hanem hogy nem elcsábítani akarnak, hanem megdugni:)

2019. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!