Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az igaz, hogy a házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a házasságban élő nőket könnyebb elcsábítani és ágyba vinni, mint a szingli csajokat?

Figyelt kérdés
Mert hogy a legtöbb férjezett nő boldogtalan a házasságban (a házasságokban néhány év után egyik fél sem boldog), mert a férj általában elhanyagolja az asszonyt, a szex is unalmas és monoton lesz, bókokat, odafigyelést ritkán kapnak már ilyenkor a nők, tehát ha az ember ezekre a dolgokra koncentrál a férjezett nőnél, akkor a csaj hálás lesz érte és szívesen ágyba bújik veled. Igazam van?

2019. máj. 8. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2019. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Tapasztalataim szerint sokkal.
2019. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem.Egy az, hogy boldog vagyok, a màsik pedig, nem vagyok olyan hülye, hogy kockàra tegyem a kényelmet, a biztonsàgot röpke örömért.

Màsrészt én pàrom nem is érdemelné meg, hogy hàtba szúrjam!

Embertől még annyi jót nem kaptam mint tőle, ráadàsul igencsak extrém szexuàlis életet élünk, nincs szükségem pótlékra.Pedig itt a korkülönbség sem elhanyagolandó.

2019. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem,hogy így lenne.Egy házas anyuka tud mérlegelni család és szerető között.Normális nő hű marad a családjához...
2019. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit leírtál egy részben igaz de ezek olyan párok akik alapból sem illettek össze tehát a házasság csak egy ürügy volt hogy olyant folytassanak ami alapból nem is működött de az meg a masik hogy ha valaki mással van együtt és az őket ott megcsalja az undoritó és elítélendő!


De megjegyzem akik ossze illenek akik odafigyelnek egymásra és akik szeretik a másikat azoknak nincs ilyen problémájuk


Mi a barátnőmmel általában azon vitázunk mert mindketten hajlamosak vagyunk tul hajszolni saját magunkat és az nem egészséges hosszu távon... (persze egy részből ennek örülök)

2019. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Bizonyos értelemben igen. A társkeresőkön hemzsegnek az ilyen nők, nem kell hozzájuk semmi, csak viszonylag sok szabadidő munkaidőben. Már azt sem tudom, hány ilyet dugtam meg, a forgatókönyv mindig ugyanaz: már 1 napos netes "ismerettség" után kapom a meztelen képet, meg mindent tudok a férj méretéről/merevedési zavaráról. Ha hétfőn írtam rájuk, pénteken (korábban végeznek) már tuti volt szex.
2019. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra a házasságra igaz lehet, ami csak ilyen kamu házasság. Akik azért vannak együtt, mert külön macerásabb lenne. De akik boldogok együtt, vagy minimálisan is tisztelik egymást annál ez nem igaz sem a férfi, sem a női oldalról.
2019. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!