Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a személyről, akivel megcsalnak valakit?

Figyelt kérdés
Ha ő maga szingli, ő nem csal meg senkit, de belemegy, hogy lefeküdjön egy olyan emberrel, akinek van valakije.

2019. febr. 2. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szereti a szexet.
2019. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Ha nem tud róla miben cinkos akkor sajnálom őt is.


Ha tud róla, akkor még jobban sajnálom őt.

2019. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Hogy leginkább saját magának árt.

Ha csak szexre kell neki valaki, egy csomó szingli van, akit hazavihet. Ha az adott személy kell neki, akkor csak sajnálom, mert beáll valakihez másodiknak. Oka van, ha az illető nem hagyja el érte a párját.

6 évig voltam szerelmes egy srácba, akinek barátnője volt. Egy szavamba került volna, hogy lefeküdjünk, ő maga ajánlotta fel néhány év különbséggel több alkalommal is ezidő alatt.

Nem mentem bele, úgyse lett volna az enyém soha teljesen. Mert nem akarta. És aki nem engem akar igazán, az nekem sem kell.

2019. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Egy ilyen történetben mindenki vesztes.
2019. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem ő a hibás. Az, aki félrelep vele.
2019. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Ez esettől függ. Van, hogy hidrg vérrel belemegy, mert csak szex, van, hogy érez a másik iránt és azért, van, hogy nem is tud róla, hogy a másiknak van párja. Szóval attól függ, mi a szitu, úgy változik a gondolatom is róla.
2019. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Hálás vagyok a nőnek akivel meg lettem csalva.

Vakon szerettem a férfit, fel lett nyitva a szemem.

Sok ismerősöm szidta a nőt...nekem o nem történetem...nem o mondta hogy szeret engem

2019. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Senki nem tart a félre lépő fejéhez fegyvert..

40N

2019. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Én az vagyok, akivel csalnak. Nem érdekel mások véleménye, nem tartottam pisztolyt senki fejéhez, hogy velem legyen. A másik nőnek sem én tartozom, nem én ígértem neki hűséget, őszinteséget.

Történetünk hosszú, több mint öt éves. Nem kell sajnálni, hogy így mennyi mindenből maradok ki. Voltam férjnél, van gyerekem, semmi ilyenre nem vágyom már. Így is többet megkapok figyelmet, törődést mint sok más feleségként. Többet van nálam mint otthon, fél évre, 10 hónapra előre befizetett programjaink vannak, nem szándékozunk lezárni ezt a kapcsolatot.

Egyet jó, ha megjegyez mindenki, egy megcsalás soha nem a harmadik félen múlik.

2019. febr. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolso ,nem rajta mulik,de azert vastagon benne van o is,nem kell a mentegetes

Amugy meg en nem lennek rabuszke,hogy ot eve csak szeretonek kellek.Akarhogy fenyezed is magad ..

2019. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!