Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha a kapcsolatunk elején erotikus masszőr voltam?

Figyelt kérdés

2017 januárban kezdtünk el találkozgatni, rendszeresen. Márciusban jöttünk össze és én aprilisban hagytam ott a " munkát".

Ez idő alatt szex nem volt egyik férfival sem francia volt kölcsönösen vagy csak tőlem.. Tehát ez megcsalásnak számít?


2019. máj. 23. 08:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%

Miért bántjátok, egyik ismerősöm is alkalmi pasikkal szexelt párhuzamosan egy héttel azelőtt is, hogy megtalálta az”Igazit”, ( nem az amúgy, ez külön téma) és sose mondta el neki, hogy egy qva volt.

A kerdező abbahagyta a melót, a múlt meg mült.

2019. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

"- Szia, drágám, milyen napod volt?

- Sziaaaaa, édes, semmi különös, csak lesz...ptam egy vadidegen pasast!"


Szóval, szerinted ez megcsalás?

Mert szerintem az.

2019. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
13%
Mert ti rögtön megmondtátok volna.Mivel pár hét mulva abbahagytad szerintem nem megcsalás.
2019. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem az a klasszikus megcsalás, végülis a munka az munka, még ha az más férfiak lecumizásából vagy a punád kinyalatásából is áll. De nem voltál vele egyenes, hiszen nyilván kérdezte hogy miből élsz, mit dolgozol, és te elhallgattad előle. Joga lett volna tudni, hogy abban a szájban ahova ő is berakja az izéjét, ott más férfiak is jártak már aznap, akik lehettek HPV-sek, nemibetegek stb. A puncidat szintén kinyalhatta néhány hepatitises herpeszes csóka, aztán kinyalatod vele is aki mit sem tud róla? Ez nem fair.
2019. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%
durva,hogy egyes csajok miből élnekxdd pasik most már vigyázzatok ,ha egy csaj kicsit is jobban néz ki szinte tuti,hogy szexmunkásxd
2019. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 qborka válasza:
50%

Tisztességesebb lett volna, ha tud arról, mivel foglalkozol. Az őszinteség alap egy kapcsolatban.

Ezért ezt én nem megcsalásnak nevezném, inkább hazugságnak.

Neked sem esne jól, ha a párod hazudna Neked.


Ha mondjuk egy társaságban összefutnátok egy volt ügyfeleddel, az akár kellemetlen is lehet.

2019. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
27%
Az is megcsalás, hogyha a barátnőm mellett más nőknek adok sexmasszázst és ha kérik,hogy feküdjek le velük, de csak pénzért?
2019. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

11

"A kerdező abbahagyta a melót, a múlt meg mült."


A mult heten feküdtem épp egy csajjal le, de az már a mult. Mindíg a mult heten szoktam .

2019. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Szóval ha pénzért csinálod az nem megcsalás. Azért pedig plusz pont jár ha a múltban történt. :D
2019. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

"Ez idő alatt szex nem volt egyik férfival sem francia volt kölcsönösen vagy csak tőlem."


Csak én érzem, hogy a mondat egyik fele ellentmond a másiknak? :) Gyp-s ribi.

2019. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!