Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tarthatnám titokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drozsflor kérdése:

Hogyan tarthatnám titokban a párom előtt még pár hónapig, hogy erotikus masszőr vagyok?

Figyelt kérdés
Nem azt akarom olvasni ki hogyan hord le. Csupán,hogy tarthatnám titokban. Nyárig valahogy, a fővárosban újra belebukkantam a régi nagy szerelmembe. Viszont nem tudja mit csinálok és nem, nem is akarom,hogy tudja. Pár hónap és kiszállok. Nem sejti, de egy rossz akaró az exe mintha sejtené! Már említette neki! Van bennem para,hogy kiderül! Viszont én ezt örökké titkolni fogom! Nem akarok lebukni. Soha nem kérte még mutassam a munkahelyem meg,remélem nem is fogja. Nem szexelek, csak lingam masszázst végzek.Mégis kiakadna,érthetően. Nem az elítélésre vagyok kíváncsi,tényleg nem.

2017. febr. 19. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nagy szerelmed akit át akarsz bäszni. Szép. Később kiderülne úgy hajítanálak kifelé mint a huzat.
2017. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Hazugsággal kezdeni a kapcsolatot, gratulálok. Arról nem is beszélve, hogy ha ő a nagy szerelmed, akkor hogy vagy képes mások farkát verni. Remélem, megtudja minél előbb, és kihajít, mint macskát szarni.
2017. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Hat az sem megoldás hogy titokban akarod tartani mert ha akkor derül ki ha pl gyereket akartok majd komolyabbra fordul a kapcsolatotok akkor majd sokkal jobban csalódni fog benned!Azt veszi le belőle hogy te évekik titkolóztàl és àtverted őt !Majd nem fog bizni benned!Ha most elmondod neki akkor pontot tehettek a dolgok végére !ő sem éli bele magàt a kapcsolatba és te sem!
2017. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem hagyod most abba a munkát? Én a helyedben vagy ezt tenném, vagy elmondanám Neki,hogy mit csinálsz. Hidd el, ki fog derülni és az még rosszabb lesz.


Egyébként meg mit mondasz Neki mit dolgozol?

2017. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Élj úgy, hogy ne kelljen szégyenkezned az életed miatt. Ez ugyanaz, mintha az expasijaidat tagadnád le.

Hazugságra építenéd az életed. Amikor összeomlik, akkor meg a férfiakat fogod szidni, pedig csak te tehetsz róla.

Ha volt merszed megtenni, akkor elismerni is legyen bátorságod.

Én 20év után, 2 gyerekkel raktam ki az asszonyt, mert egy (állítólag csak egy), egyéjszakás szexpartnert letagadott. Persze most engem szid, de ettől még egyedül van, és nincs családja. Vagyis hiába okol engem. Ez olyan, mint hogy "nekem elsőbbségem volt, neki meg kamionja".

Ha jót akarsz magadnak (is), akkor állj eléje, és mondj el neki mindent, amit tudni akar, és amiről tudnia kell. Lehet, hogy ez őt nem zavarja, de bele is törődhet. Ha meg zavarja, akkor te találhatsz olyant akinek ez nem gond, és ő is találhat olyant akinek nem szégyen az élete.

Azt meg ne hidd, hogy nem fog kiderülni. Kiderül, hidd el nekem, de késöbb csak rosszabb lesz.

2017. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezzel egy a baj, hogy hiába titkolod, úgyis meg fogja tudni... hacsak nem költöztök el jó messzire, de szembe jöhet veled egy munkatárs, egy kliens, és máris kész a baj.


Nem ítéllek el, mert én is csináltam hasonlót, de csak akkor, mikor nem voltam kapcsolatban, mert nem lenne fair vele szemben.

De te tudod, én nem tudnék

- hazudni a páromnak

- folyamatos rettegésben élni, hogy vajon mikor derül ki

2017. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 33/6 ***** válasza:
61%

Szerintem eleve tudja. Pláne ha sugalmazták is neki. Tapintatból nem von kérdőre téged, de valószínűleg jól esne neki, ha előrukkolnál az igazsággal. A legelső komoly barátnőm, aki később hasonló melót csinált (meg még a jó ég tudja mit) hatalmas hazugságvárakat épített maga köré, szánalmas volt. Azóta rögtön észreveszem, ha egy nő takargat valamit.

Egy pasi, ha szeret, elképesztő dolgokat tud megbocsátani egy nőnek, próbálkozz az igazsággal.

Gondolod nem èrdekli mit dolgozol?

2017. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdés februári, vélhetőleg azóta már kiderült, vagy nem derült ki ez a titkos történet.

Kíváncsi lennék mi történt azóta!

2017. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!