Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít megcsalásnak? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Csak érdeklődök, kíváncsiság.

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom. Abban biztos vagyok, Hogy én sosem lennék képes fájdalmat okozni a másiknak. Eszembe jutott, hogy páromat csalták már meg. Nem is nagyon bízik a nőkben, kivétel vagyok én. Öt éve ismerjük egymást, lassan hat. Legjobb barátok voltunk, tehát ismerem az egész sztorit. Azt is, aki megcsalta.

Ebből kifolyólag féltékeny típus. Ami nálam azért érdekes, mert állítása szerint bennem annyira bízik, hogy nem féltékeny. Nekem sok fiú barátom van. Szinte csak fiú barátaim vannak. A lányokkal valahogy sosem jöttem ki.

Előfordult, hogy ezek a srácok többet akartak és hideg zuhanyként ért egy-egy bepróbálkozás. Amit eddig sose vettem észre. Minden ilyesmit leépítettem és elmeséltem páromnak. Szeretném, ha mindenről tudna. Ha valaki bepróbálkozott nálam azt rövidre fogtam, mármint a sztorit, amikor elmeséltem neki. Nem akarom ezzel fárasztani, hogy a részletekig elmondom, hogyan próbálkoztak be. Nem is szokta kérdezni, örül annak hogy elmondom.

Nincsenek is titkaim.

Mégis felmerült bennem, miután olvastam itt egy - két posztot a megcsalásról, hogy hogyan lehet valaki egyáltalán képes rá?

Sok történetet elolvastam és csak hüledezek. Kit mi visz rá és miért?

Nekem lett volna alkalmam rá, mégsem tettem. Eszembe se jutott. Más miért? Miért olyan nehéz őszintének lenni azzal, akit szerettek?

Tényleg nem értem...


2019. máj. 24. 11:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit takar nálad a nagyon fiatal, 23 éves vagyok.

Nem, nem látok a jövőbe és nem tartom szörnyetegnek azt, aki ilyet tesz, csupán megakarom érteni. Elmondani azt, ami bánt, sokkal egyszerűbbnek látom, mint hazugságból várat építeni.

Valóban naiv vagyok, mert hiszek az emberi jóságban és abban, mindenki tudja mit miért tesz. Bár az ok általában nem teszi szentté az eszközt. Ha valami rossz, az rossz. Akkoris ha "megvan rá az ok".

2019. máj. 24. 11:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálam a megcsalás azt jelenti, hogy más nőtől szeretné megkapni azokat a dolgokat, amiket csak a párjától kellene. Tehát az érzelmi megcsalást is idesorolom. Ha más nőt tekint a lelki társának, mással osztja meg a lelki dolgai vagy problémáit az szintén megcsalás. Ha másba szerelmes de semmi fizikai nem történik az is megcsalás. Ha már csak a gondolat megvan, hogy más nőt akar megcsókolni vagy bármi már felejtős az egész kapcsolat.
2019. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szerintem is így teljes a gondolatmenet. :)

Már csak azt nem értem, hogy képes rá bárki...

2019. máj. 24. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!