Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudtátok meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok meg, hogy megcsal a párotok? Egyáltalán akarnátok tudni? Miért?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudtam meg ilyent. De nyilván tudni akarnám, hogy felszámolhassam a kapcsolatot. Nem akarnék olyan emberrel lenni, aki helyettem, a kapcsolatunk helyett más személybe fektet időt energiát és talán pénzt is. Az esetlegesen hazahurcolható betegségekről nem is szólva.
2019. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra megváltozott a viselkedése. Elérte, hogy ne viseljem el tovább a viselkedését és én szakítsak. Csak később tudtam meg, hogy egy másik nő volt a képben.
2019. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehalgattam és akkor derült ki!

f

2019. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla hogy ilyen történt volna, de mindenképp tudni szeretném ha történik. Hiába a több mint 10 éves kapcsolatunk és a gyerekünk, én nem maradnék mellette. Bízni soha többé nem tudnék, innentől meg kár egymást gyötörni féltékenységgel stb. Ne raboljuk egymás idejét, még ő is találhat olyat akit nem csalna meg és még én is találhatok olyan valakit aki engem nem csalna meg. Mivel felnőttek vagyunk, a gyereknevelési kérdéseket is meg tudnánk beszélni.

Természetesen akarnám tudni miért, mert nyilván érdekelne esetlegesen mi problémája volt velem ami ide vezetett és miért nem lehetett ezt megbeszélni.

Na meg azért is akarnám tudni, hogy elmenjek nemibeteg-szűrésre, ugyanis szeretem és gyakran csinálom is a jó szexet, nehogy már összeszedjek valami bajt egy másik féltől...

32/N

2019. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!