Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy nem tudtátok eldönteni, bejön-e az illető vagy nem? Hogy akarnátok-e tőle valamit? 20/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy vagyok vele, hogy elsőre megfogott a mosolya, a tekintete, a hangja, a személyiségébe is kezdek beleszeretni.. De valamiért nem érzem azt a biztonságot mellette, lehet azért, mert nem olyan nagy darab testalkatú, és viszonylag kisfiús. Viszont mégis valami húz hozzá.

Voltatok már így, hogy nem tudtátok lehetne-e ebből szerelem, kapcsolat vagy nem? Végül mi lett?


2017. márc. 22. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam. Végül nem jöttünk össze, mert egy hónappal később úgy döntöttem, hogy igaziból nem működne, mert elég nehezen hozok kompromisszumot a kapcsolatok elején. Szerintem adj magatoknak egy kis időt, hogy eldöthesd tetszik-e.
2017. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem érzed a biztonságot mellette? Miért valami őserdőben laktok? Eddig 24 év alatt 0 azaz 0 alkalommal volt olyan, hogy a páromnak meg kellett volna védenie engem valakitől vagy valamitől pedig voltunk már necces helyeken és szituációkban. Egyébként nekem eddig 3 komolyabb/hosszabb kapcsolatom volt az első komoly pedig még gimis koromban egy nagy melák macival, majd rögtön utána (mivel elcsábított) egy nálam pár centivel még talán alacsonyabb vékonyabb jóképű sráccal akivel 2 évig nagyon boldogok voltunk de aztán külső okok miatt sajnos szétmentünk. A másodikkal ezerszer jobban éreztem magam mert ő egy olyan jelenség volt, hogy hiába nem volt kifejezetten nagydarab mégis ő volt inkább a "verekedősebb rosszfiú" pasim :) Persze amíg velem volt sosem balhézott mert mondtam, hogy én az ilyen fiúkat nem szeretem. De tudom milyen volt, férfias kisugárzása volt és bátor, az előző barátom meg anyuci "pici" fia volt aki szerintem inkább otthagyott volna egy durvább helyzetben minthogy kiálljon értem :D

Szóval szerintem ez nem testalkat függő, és mondom még sosem szorultam rá a párom védelmére eddig szóval felesleges emiatt leépítened őt.

Egyébként igen volt már olyan, hogy nem tudtam eldönteni hogy tetszik-e vagy nem méghozzá a mostani párommal :) Először nem tetszett gondoltam de kis béna, okostojás nem az esetem :) Aztán ahogy megismertem egyre jobban kezdtem belezúgni pedig NEM akartam mert külsőre nem igazán jött be, persze csak egy ideig :P Mostmár Ő a leghelyesebb fickó számomra a világon és egyáltalán nem bántam meg, hogy adtam neki még esélyt mert annyira jól kiegészítjük egymást a mai napig, hogy szerintem én már vele maradok :) Szóval hajrá! Szerintem adj neki esélyt, ki tudja mi lesz belőle!

2017. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem még ne hozz döntést tölts vele több időt aztán majd kiderül
2017. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!