Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Barátnőm otthon neveli a 19 hónapos gyermekünket ameddig én dolgozok, pénteken viszont este 7 helyett már délben hazaértem de ezt nem jelentettem be neki.


Amikor hazaértem mint ahogy a filmekben lehet látni egy férfival fekszik az ágyban és szexeltek vagy már befejezték nem tudom de ilyen a világon nincs olyan érzés volt bennem.


A kisfiam a galéria alatt alszik a kiságyban és csak ő miatta nem csináltam oltári káoszt a lakásban pedig darabokra voltam tőrve.


Kérlek írjátok le nekem hogy mit tehetek mert 2 napja léteznem is nehéz.


Ezek után azon is gondolkoztam hogy a gyerekem nem is az enyém? De nagyon hasonlít rám szóval ezt ki is vertem a fejemből. Aznap elkölzöztem átmenetileg az albérletünkből az egyik barátomhoz akinek ezt elmeséltem.


Olyan szinten átjátszott engem hogy ennek a minimális jelét sem vettem észre eddig és minden nap úgy mentem haza hogy öröm volt hazaérni ahogy fogadott és én is igyekesztem nagyon a "család és az ő " kedvében járni.



Rá sem bírok nézni egyszerűen. Csak a gyereket szeretném és őt sajnálom hogy a nő akit szerettem elvette az apját a gyereknek olyan értelemben hogy az apa és az anya együtt már nem lesznek.


Szó szerint szét vagyok törve ... a következő lépésemet nem tudom ez annyira szét szedett


31/f



2019. jún. 23. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
A helyedben válnék/szakítanék. Az albérlet tulajának elmesélném a dolgot és elég valószínű, hogy segítene kidobni a lakásból a nőt. Aztán megszerezném a gyerek felügyeletét. Plusz írnék a nőről egy szaftos facebook bejegyzést, hogy az ismerősei is megtudják, hogy mennyire undorító.
2019. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Ez elég nagy tetűség a csajtól, ráadásul a közös ágyatokban, a gyerek előtt. Undorító. Nem nagyon lehet erre mást mondani.
2019. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rászánnám a pénzt egy jó pszichológusra, hogy megtaláljam mihamarabb a módját, hogy hogy lehet ezen túllépni és ne évekig szenvedjek a látottakon. Kitartás, ügyesen.
2019. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Pereld el a gyereket, találj vmi bizonyítékot a nő ellen.
2019. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Első... veled értek egyet a legjobban , amit érzek most az kb pf... szerencse hogy van JOG de most sajnos ez lesz az én vesztem.


Mert mint anya nagyon jó ...


Mint ember , pont az ellenkezője.


Teljesen mind 1 mit tett ha a gyerekünket szereti ő nyer.


1 biztos ezek után látni sem akarom.


Mit tehetek?


Valóban mondhatom a főbérlőnek akivel én jóban vagyok, kidobathatom , sőt a gyereket sem viheti el addig ameddig közös a felügyeleti jog, amint a bírósági dolog megszületik az anya mellé fogják itélni ami kb 3 4 5 hónap , addig annyi jogom van a gyerekhez mint neki.



Csak sajnos fáj hogy mennyire tönkretette 2 ember életét csak az egyik még túl pici hogy felfogja a másik meg jelenleg nem tudja mihez kezdjen...

2019. jún. 23. 22:44
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

#5: Köszi!

Sajnos igen, bíróságon nehezebb lesz a dolgod. Miközben mindenki azt hangoztatja, hogy a nők mekkora hátrányos megkülönböztetésben vannak, addig a bíróságon ilyen pereknél a férfiak kerülnek hátrányba. Arra esetleg hivatkozhatsz, hogy amíg szexeltek a pasival, a kisgyerek felügyelet nélkül volt. Ha a lakás nyitottan galériás, akkor esetleg kiskorú veszélyeztetése is szóba jöhet.


(Az meg elég elgondolkodtató, hogy mennyire le lett pontozva a válaszom. Valahogy nem látok túl sok fröcsögést az állítólag oldalon hemzsegő nőgyűlölőktől. Bezzeg fordított esetben pár perc alatt 10+ válasz érkezik, ami a férfit szidja habzó szájjal...)

2019. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6#


Van az az eset amikor a nők ilyenkor inkább csendben maradnak.


Persze 2 nap alatt volt időm gondolkodni ha en mijdent jol csinálnék mint ahogy en gondolok akkor miért tette volna ezt.


Vszeg valamimit elrontottam , persze ez nem jogosítja fel erre , de tenyleg a jelét sem láttam semminek.


Megbocsájtani úgy sem fogok tudni, megcsalni? Eddig sem tudtam ilyet tenni ezutan is kell idő mire valakire nézni tudok.


A fiamról gondoskodok amennyire lehet ilyen esetben de innentől elkezdheti tervezni hogy fog megélni es a gyereket is nevelni mert ha valami hibát találok , akkor már a bíróság sem menti meg.

2019. jún. 23. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Egy nő nem csal meg, ha szeret. Nincs rá oka. A problémák ebben a kapcsolatban már rég elkezdődtek! A legjobb, ha meghallgatod az előttem szólók javaslatait és a jogi procedúrák előtt is jóhiszemű vagy. Ez nem ront a renomédon. Ha most szétesel, csak rontasz a dolgon. Kérj segítséget a környezetedtől, hidd el, sok empátia szorul másokba, csak őszintének kell lenni. Egy erkölcstelen, csapodár nő pedig nem feltétlen jó anya, mert rossz mintát ad a fiadnak nevelésből! Sok sikert és kitartást! :)
2019. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igy is lehet nezni, tenyleg nem jó példa csak sajnos a bíróságot ez nem fogja érdekelni, most felhívott sírva és kérte hogy bocsájtsak meg neki, de képtelen vagyok , jelenleg még egy darabig rá se fogok tudni nézni viszont utána amikor már belül nem fog érdekelni akkor kompromisszum képes leszek a fiam ügyeben a fiam miatt csak.


De mint nőt már nem érdekel, beleéget a kép az agyamba.

2019. jún. 23. 23:51
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

A válaszadók milyen aranyosak... ha egy nő félremegy, akkor már rossz anya is... Jöhetnek a lepontozások, de fordított nemi esetben mindig az a kérdés: és mindent megkapott a kedves férj? Szóval mindent megkapott a kedves barátnő? Vagy csak a kirakat anyuka, cselédlány szerepe jutott neki a négy fal közé zárva, anélkül hogy bomba nőnek érezhette volna magát...


Ha túl akarsz lenni rajta Kérdező, és nem megmenteni a helyzetet, akkor (is) üljetek le beszélni, hogyan tovább. Költözzetek külön, és vesd bele magad azokba a dolgokba, amiket eddig nem tettél meg. A gyerkőcöt pedig külön utakon is lehet együtt és jól nevelni, csak kommunikálni kell.

2019. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!