Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az első olyan kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első olyan kapcsolatotok után, amelyikben félreléptetek, hány másik kapcsolatotok volt, amelyikben szintén megtettétek, illetve hány olyan, amelyikben nem?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Kort, neme írjatok.
2019. jún. 25. 15:06
 2/7 A kérdező kommentje:
*nemet
2019. jún. 25. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1szer megtettem, félreléptem, de utána nem tettem soha, ha volt csábítás máshoz, szakítottam.
2019. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Közhelynek fog hangzani, de a megcsalás esetében is a kapcsolat mindkét felén áll a vásár. Egy harmónikus viszonyba jöhet akármilyen harmadik, labdába sem fog rúgni. Ellenben, egy boldogtalan, valamiért együtt vagyunk, de csak az idő megy kapcsolatban könnyű robbantani. És ez nem a felek hibája. Pusztán nem jól működnek együtt. Mindazonáltal, nem gondolom hogy vannak abszolút hűséges típusok és azt sem, hogy van olyan aki képtelen megülni a seggén. Inkább abban hiszek, hogy a kapcsolat jellege az ami teret enged vagy épp láncol (a kifejezés pozitív értelmében).
2019. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Az első barátommal 3 évig voltunk együtt, őt a végén megcsaltam a másodikkal. Vele néhány hónapig kínlódtunk, őt nem. Utána jött a férjem, őt sem, nem is tervezem. 28/N
2019. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Én egy kapcsolatban "léptem félre", amikor már jó ideje ki voltam akadva a páromra amúgy. Azonnal közöltem is vele, hogy lefeküdtem egy másik pasival. Más mellett nem tettem meg ezt. Összesen 7 kapcsolatom volt.
2019. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatomban 9,5 év után léptem félre, utána szét is mentünk. Akkor lett egy rövid szar kapcsolatom, na azt megcsaltam az exemmel. (De megérdemelte, az orrba-szájba csalt. És igen, "az", nem pedig "ő"). Azóta még 3 kapcsolatom volt a jelenlegivel együtt, egyiket sem csaltam meg, és a mostanit sem tervezem.
2019. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!