Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van okom aggódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni az öltözködése miatt?

Figyelt kérdés
A feleségem az utóbbi 1 évben nagyon megváltozott külsőleg. régebben inkább ilyen kényelmesebb de divatos ruhákban járt. mostanában nagyon szexin öltözködik, csak kapkodom a fejem, szoliba jár, gyakrabban fodrászhoz, sokat variál hogy mit vegyen fel, amit régebben nem annyira vettem észre. amúgy jó nő, jó alakja van. már régóta házasok vagyunk, gyerek is van. a szexuális életünk szerintem rendben van, de hát ki tudja ő hogy gondolja valójában. ha kérdezem, akkor azt mondja nekem akar tetszeni. egyéb intő jel nincs. szerintem udvarló van a közelben. ezt is kérdeztem, beszéltünk róla de azt mondja nincs senki. lehet vadászik?

2019. júl. 3. 07:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Vadászik.Jah,vagy csak mindig szeretett volna csinosabban,szexin öltözni.Lehet egy évvel ezelőtt elkezdett sportolni,és ettől nagyobb lett az önbizalma,akármi.
2019. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy elég neki, így másnál pótolja be a dolgokat
2019. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
jó, de hogyan ugraszthatnám ki a nyulat a bokorból? alkalma, ideje nem igen lenne rá, ha így bele gondolok, bár ki tudja. igaziból nincsenek olyan komoly intő jelek. csak olyan rossz megérzésem van. lehet hogy nincs is semmi tényleg. minden tanácsot nagyon megköszönök!
2019. júl. 3. 08:26
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj rögtön udvarlóra, bár az is lehet.

Mi, nők, hajlamosak vagyunk arra,hogy a körülöttünk lévő nőkhöz viszonyítsuk magunkat,és menjünk utánuk. Lehet,hogy a munkahelyén a kolléganői fiatalok, csinosak,barnák, műkörmösek, és Ő sem akar "lemaradni".

Magamról tudom. Középkorúként fiatal kolléganőim vannak, akik inspirálnak a fent leírtakra.És ez nem "majmolás", vagy fiatalok követése, egyszerűen a mi igényünket növeli meg.

2019. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
köszi, előző. igen ez is lehet. amúgy új munkahelye van. lehet hogy ott van valami fickó, akinek teszi magát?
2019. júl. 3. 08:43
 6/28 anonim ***** válasza:
17%

hát ez nagyon valószínű. már mint pasi a láthatáron.

38N

2019. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne, két zöld kezet adtam volna a 4-es válaszolónak. Saját maga helyzetét írta le. Igen! Egy nő szereti, ha jól érzi magát a bőrében (ruha, smink, alak stb.). Egyelőre ne keress más férfit a háttérben, mert a féltékenység a kettőtök közti jó viszonyt fogja mérgezni.
2019. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
Azta.4# nem is azt írta hogy a munkahelyen pasi miatt.El se olvasod,amit írt!Mint valami elmebajos csak arra koncentrálsz,hogy férfi miatt.
2019. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ne pontozzatok le, de én akkor kezdtem el csinosabban öltözködni, rúzst használni, csavarni a hajamat, stb, mikor az exem mellett megismertem a mostani párom. Nyugi, nem csaltam meg.
2019. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha új munkahelye van, simán lehet amiatt, hogy ott más a hallgatólagos elvárás, és mint írták, a nők sokszor maguknak meg a többi nőnek akarnak tetszeni, hogy elfogadják őket.

Aztán meg a nőknél is van olyan 40 éves kor körül, hogy kicsit vissza szeretnének fiatalodni, külsőleg is, meg új kihívásokat keresnek munkában, hobbiban, új társaságban, újra beiratkoznak tanulni valahová... stb. és talán nagyobb lesz a szexuális étvágyuk is, de nem feltétlenül jár ez megcsalással, ahogy a normális férfiaknál se.

2019. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!