Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Furcsa üzenetet találtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa üzenetet találtam a feleségem telefonján? Van okom aggódni? Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Még nem kérdeztem rá, de megfogom tenni, viszont hogyan?

Mint írtam találtam egy messenger üzenetet, a férfinak van felesége és két gyereke. Volt nálunk, mert megjavított valamit, és aznap este még rá írt, képeket küldött neki mert egy nagy horgász, és a feleségem is nagy ritkán eljön velem, mondhatni ő is szeret.

A következő párbeszéd zajlott le


Feleségem: nekem is lenne kedvem horgászni

Pasi:gyere velem

F: aha, veled? Jó peca lenne

P: jaja

F: Az a baj nincs is ki vigyázzon a lányomra, anyáék se érnek rá.

P: Viszük öt is...

F: jó

P: gyertek le vagy 2 napra

F: az sok, max 1 napra

P:Mért sok? ott alusztok másnap haza....

F: végül is igen, amíg pecazok te leszel a bébiszitter

Pasi mosoly fejek

Aztán feleségem: valamelyik nap megihatnánk egy energiaitalt valahol

P: persze, benne vagyok, jó volt látni

F: téged is, jól nézel ki.

P: te is ugyanolyan szép vagy mint régen

P jó éjt cica majd össze futunk.

És elköszöntek....

Régről ismerték már egymást de most a javítás miatt össze futottak, mert a pasi egy vállalkozó, és a munkásával dolgoztak nálunk.

Fogalmam sincs mennyire lenne ebből megcsalás, hozzá teszem 500 kmre vagyok az otthonomtól csak hétvégén járok haza.

Sajnos a szex kevés közöttünk hulla fáradtan érek haza akkor is ha nem én vezetek, és a feleségm emiatt sokat vitatkozik, nem rég olyat is a fejemhez vágott hogy ne csodálkozzak ha nem én hanem más fogja meg....

Tudom ezen változtatni kellene de képtelenség ha arra van erőm hogy befeküdjek az ágyba tvt nézni egy fáradt munkanap után és 6 órás vezetés vagy kocsiba ülés után. Általában szombat este szoktunk, kivéve ha néha bealszom mert előfordulhat hogy hiába várom elaludjon a gyerek ha még 10kor is ébren van és fitt.


2019. máj. 3. 13:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem aggódhatsz. A feleséged valószínűleg hanyagolva érzi magát és jól esik neki, hogy valaki legyezi az egóját.
2019. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak régről ismerték egymást, hanem volt ott több is. Ahogy elnézem, lesz is.

Így tényleg nem egyszerű, ha csak heti egyszer találkoztok, és akkor sincs szex. Pont úgy éltek, mint akik már el is váltak.

2019. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 tiril ***** válasza:
95%
Az első felében nincs semmi félreérthető, viszont a megihatnánk valamit résztől kezdve, már nekem is gyanús lenne és nem esne jól.
2019. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is van okod aggódni. Kérdezz rá.
2019. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Van okod aggódni. A feleséged már azon gondolkodik hogyan csalhatna meg. Írtad sokat vitaztok ki van ő iséhezve egy kis dugásra. Sztem add be a derekad mutasd meg neki hogy te vagy a férfi ne hagyd hogy elszeressék. Persze te messze melózol de old meg pl veszel ki szabit vagy keressközelebbi melót. Haszereted meg kell neked akkor ne hagyd hogy más elszeresse.
2019. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
32%

Nem akarlak elkeseríteni, de rakd össze a történetek:

Elhanyagolt feleség találkozik egy menő vállalkozóval, aki stabil anyagi háttérrel rendelkezik, jól is néz ki és még kedves is a feleségeddel. Sajnálom, de már vagy megcsalt vagy meg fog. Ilyenek a nők. Ha el vannak hanyagolva jól esik nekik ha foglalkoznak velük

2019. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj neki semmit, jól döngesd meg innentől amikor csak lehetőséged van és menj haza, ne csak a hétvégéken.

A pénz nem minden, a gyerekednek is lehet jobban esne, ha nem lenne meg a 17. roller de néha látná az apját.

2019. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hát.... Köszönöm a válaszokat! Nehéz ügy. Egyértelmű hogy a pasi is csak szexet akár hiszen írtam családja van. Ráadásul nem is fiatal srácról beszélünk, 36 éves, 9 évvel fiatalabb a feleségemtől.

Az anyagi háttérról meg annyi a véleményem hogy a feleségemnek semmivel se lenne több a pasi által, hiszen gondolom nem pénzelné.

Mit mondjak összetörtem most egy kicsit.

Főleg ahogy néztem a pasi képeit... Ő vékony én meg az idő múlásával kissé meghíztam, főleg a hasamon van némi túlsúly, amit én a munkára fogok, és a feleségem is szóvá tette hogy úgy nézek már ki mint az apám, akkora a hasam és jó lenne nem növeszteném tovább. De hát igen nem így ismert meg, viszont azóta rajta is van túl súly, főleg a hasán és combján ő sem volt régen ilyen, mégsem teszek rá megjegyzést. Most látom át hogy ő a vékony férfiakra "bukik"...

Valamit akartam még írni de már magam sem tudom.

Ja megvan, hogy a kislányunk aktív cicis még. Az éjszakákat is együtt töltik, töltjük egy ágyban, ha el mennének a férfi nyaralójában mit hinne a pasi hogy nyugtuk lenne éjszaka a gyerektől és kedvükre kamatyolhatnának...??? A feleségem ezt is tudja nagyon jól még is menni szeretne.... Gondolom én, mert cseppet se volt visszautasító.

Na mindegy rá fogok szerintem kérdezni, bár az sem rossz ötlet hogy hagyni, nyitott szemmel látni, és oda tenni magam arra a célra is hogy ne kelljen más férfira ácsingóznia....

2019. máj. 3. 15:34
 9/29 anonim ***** válasza:
42%

Ne kérdezz rá, mert kimagyarázza, és utána óvatosabb lesz. Használd ki, hogy te tudod ezt, de ő nem tudja, hogy tudod, és buktasd le! :)


Lehetőleg bizonyítékod is legyen, a válópernél nem árthat.

2019. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Ha lebuktatod bizonyítékkal, nem megoldható egy jó ügyvéddel, hogy ne lopja el a fél vagyonod majd a válásnál? Vagy manapság az nem számít, hogy ha megcsalnak egy pasit, ugyan úgy viszi mindennek a felét a nő? Szerintem keress egy jó ügyvédet és SEMMI képen se kérdezz még rá. A fejleményeket meg majd írd le ide
2019. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!