Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?! .

Figyelt kérdés
Igazából kicsit buta liba érzésem van magammal szemben, hogy pont az interneten teszem közzé a problémámat,hisz tudván hogy mindenkinek vannak gondjai, és több kevesebb sikerrel meg is oldják azt. Talán csak beszélgetni szeretnék? Van egy párom, már 3 éve, pont a mai nap beszéltük meg,hogy szar az egész... kissé el vagyok keseredve... jelenleg munkám sincs,jelentkezek,megyek próbamunkákra,de nem éppen járok sikerrel...ami igen aggasztó, és feszélyez...párom ha hazaér a munkából, nem tudok olyan jófej, aranyos, pozitív szerethető lány lenni,mint amilyen voltam és ma szóvá tette, kezd belőlem kiábrándulni, nem kapja vissza töredékét sem annak amit ő ad,olyan mintha el akarnám marni magam mellől tudat alatt...ez így elég hosszú lepötyögni,meg nem leírnom kellene hanem megbeszelnem vele problémákat valahogy...bocs, hogy raboltam az időd

2019. júl. 23. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetes ha az ember ilyenkor haszontalannak érzi magát. Nem tudom, milyen munkákat néztél, de pl mekibe, burgerbe mindig keresnek embert. Nem olyan rossz, persze nem örök állásnak, de ideiglenesen jó. Nem szívesen mondom, de a kínai üzletek is mindig keresnek.


A párodat még szereted, vagy számodra is kezd közömbössé válni?

2019. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán a haszontalan érzés motoszkál bennem, hanem inkább az hogy, már túl vagyok használva(lelkem az agyam, és már

a testem is ebben a kapcsolatban),a minap már az is átszaladt a fejemben,hogy egy tehernek érzem... Ahol lakom, nincs se burger king,se meki, a kínaiakból meg sajnos már megjöttem, gyár van egy kettő, de az az a hely,ahol nem tudok dolgozni...nyílván nem adom fel, jelentkezgetek és-e téren várom a csodát.

2019. júl. 23. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Pizzéria, presszó, étterem sincs? Az kb minden faluban van. Sok sikert és erőt is. 😁 Meg tudod csinálni. A partnered álljon melléd és segítsen. Ez a dolga.

31F

2019. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg átmeneti időszak. Mióta tart? Én hasonló szituba voltam párommal...sajnos nekem se volt munkám, kerestem, próbálkoztam, de ezeket nem látta, és kb semmittevőnek hitt. 3hónapig voltam munka szempontjából inaktív. Ezt már nagy tehernek érezte. Pedig vagy 45 hónapja voltunk együtt...ahhoz képst a 3 szerintem nem nagy dolog. De addigra már sokminden elcsúszott közöttünk, és továbbléptünk nagy nehezen egymáson.


Ha szereted, kötődsz hozzá, és ő is haosnlóan érez, akkor támogassátok egymást a marcangolás helyett, és fontos, hogy őszintén kommunikáljatok!!

2019. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is koncentrálj az állás keresésre és mellette a párodra, semmi másra.. Biztosan van valami munka a környéken, amit szívesen csinálnál.. Nekem is volt hasonló sajnos, el tudom képzelni,hogy milyen... Nekem egy 3 éves kapcsolatom ugrott, munkanélküli lettem meg ilyenek, egyszerre minden volt.


És mint leírtad a túlterheltsèg is jelen volt.. Furcsa munkanélküliség és a túlterheltseg között párhuzamot vonni, de lehetséges..

Jelen van, a teher ,hogy nem találsz semmit, amit szívesen csinálnál, ez már egy kis teher, ami ott motoszkál a fejedben egész nap.. Közben pedig nem tudsz semmit alapozni a semmire ezért a jövőkép igen csak megcsappan, mellette azért ott van az is , hogy próbálj nem egy semmirekellőnek kinézni (legalábbis engem ez nagyon zavart). Párodnak és persze a körülötted, lévőknek elmagyarázni, hogy minden rendben. Ès ezt mind saját magadban.. Közben mindig egy darabot leszed belőled minden egyes nap..

Legalábbis nekem így volt.


De amúgy ez csak egy időszak.. :) úgy is találsz valamit, pároddal pedig rendbe fog jönni minden, amint össze szeded magad :)

2019. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Miért nem keres annyit hogy eltartson?

Miféle férfi?

2019. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Van pizzéria és presszó is, a presszók kilőve ,hisz egy keres 5000ft/nap, heti 3nap és 14 órát kellene dolgozni... annyiért meg biztosan nem fogok senkinek robotolni.... a pizzéria meg most telitve van, ha aktuális lesz valami majd hívnak ( állítólag) ....a partnerem (32F) nem áll mellém, nem segít, kb letojja az egészet.... #3/6


Plusz minusz 1 hónapja vergődök, ami már 1 évnek tűnik :/ .....hát a 3 évhez valóban nem sok a 3 hónap, itt is kezd nagyon elcsúszni minden, nem szeretném, de már lehet hogy egyszerűbb lenne , hisz nagyon nagyon nehéz olyannak lenni aki gondtalan és tök boldog mikor ez nem igaz... tegnap pl. Nem is sikerült, és hát ment az adok kapok, a vita majd kiabálás , veszekedés, a nem megértését marha nehéz tolerálni, pláne hogy nem ért és még fel is háborodik rajta...az őszinte kommunikáció már sajnos rég az ablakban van... nem bízok benne, nem tudok neki megnyílni (sokszor vitába torkollott) ahogy ő se beszél sok mindenről (noha ő már az elején is ilyen volt)de csak zavar néha hogy én a párja vagyok én meghallgatnám, én támogatnám, segítenék neki ha tudok... sose kaptam ezt vissza tőle és már talán ezért lettem ilyen vele.... Talán ez már csak a kötődés, de franc tudja, már semmit nem érzek és latok tisztán.....#4/6

2019. júl. 24. 08:15
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy szét mentetek, bár erre mondják akkor nem ő volt az igazi ha egy ilyen kettőtök közé állt..... köszönöm hogy leírtad az akkori érzéseidet,már annnyira nem is bánom, hogy ide posztoltam, örömmel tölt el, hogy ha már itthon nem lelek megértésre valakik mégis megértenek, és meg reagálnak is. ♡

#5/6


Hát ha másik munkát keresne,ami legalább egy kicsit jobban fizet,nem volna olyan nagy a baj,de ő az a tipikus ember aki kerüli a munkát, kevés, fizikailag nem megterhelő munka amiért pénzt kap az megfelelő. Ha nem tetszik hogy nem tud eltartani,nem tudja biztosítani azt amit én biztosítanék magamnak ha lenne munkám újra, akkor költözzek vissza a szülővárosomba...#6/6

2019. júl. 24. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, ha így érzel, az sajnos nem jó. Ha már nem vagy boldog mellette. Mi is erre lyukadtunk ki, hogy hiába van mindkettőnknek jó személyisége, együtt már nem tudunk "párként" működni. Iszonyat hosszú beszélgetések előzték meg a szétmenésünket, és bizony olyan dolgokban nem értettünk egyet....hogy nagyon meglepődtem. Hálisten csak alkalomadtán volt 1-2x, hogy emelt hangon vágtuk már a másikhoz a dolgokat. Alapvetően sikerült kulturáltan lerendezni, és dolgozunk a továbblépésen. Egy közel 4éves kapcsolatot nem könnyű lezárni, és csak úgy egyik napról a másikra élni, mintha mi sem történt volna. De ahol egy ajtó bezárul, egy másik kinyílik és ebben kell bízni, és hinni, hogy meg fog történni, persze csak azután fog menni, hogy ha továbbléptél, és majd ha megnyugodott a lelked, amihez hetek, hónapok is kellhetnek.


Nálunk is sajnos észrevehetően negatív irányba változott a személyiségünk, persze ez a vége fele volt jellemző, de inkább lehúztuk egymást, mintsem töltöttük volna :/.


Fontos az, hogy legyen napi célod! Legyen miért kikelni az ágyból a depresszió helyett. (ez majd főleg szakítás után lesz fontos), bár alapvetően jó ha minden napra van valami célod.


Egyébként már jó sok munkahely ad albérlet támogatást, ha nem érzed a költözést nagy gondnak ;), nem feltétlen kell abban a városban tengődnöd.

2019. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én, aki támogatnám, segíteném a nőt ilyen helyzetben, egyedül bhaszakodok. Hol az igazság?
2019. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!