Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért lehet hogy a pàrommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet hogy a pàrommal ha megjelenek mindig engem zaklatnak utcan? Kerincsélök, csövesek holott en vagyok a nö?

Figyelt kérdés

Alapvetöen nem talàlnak meg az ilyenek, de ha a parommal le merek ülni egy padra vagy pl palyaudvaron, rittig engem spéciznek ki, nök, ffiak egyarànt, hozzam intezik a kéréseiket, mindig en komfrontàlodom, nekem kell elküldeni, aztan be is szolnak, a parom soha nem véd meg, hanem lapit es még mintha engem röhögne ki magàban.van egy ilyen érzésem is.


Az ex barataimmal ilyen nem volt. Ezzel a sràccal meg mindig ez megy. Mintha vmi àldozat lennék egyedül akire ràszàllnak mint a sakàl inzultàlni


Tippek mik lehetnek ennek az okai?


2019. júl. 24. 09:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*mintva hiénàk, inzultàlnak az utcàn a pàrom mellett az emberek
2019. júl. 24. 09:45
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
De a pasid olyan cukiiiiiiiii😋
2019. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A pasid egy volt kerincsélő, előre megbeszélik, hogy menjenek oda hozzád.

Amúgy bejön, hogy ilyen pasid?

2019. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2-at nem ertem


Persze hogy nem jön be hogy ilyen a parom. Eleve mellette inzultalnak, nem all ki mellettem es joforman ki is röhög. Sertve megalazva erzem magam mellette.

2019. júl. 24. 09:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj belőle exet akkor.
2019. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az univerzum próbâlja ìgy felhívni a figyelmed arra a tényre,hogy sajnos most egy taplót férfit sikerült kifognod.Talán nem kéne olyannal együtt lenni,aki nem véd meg,max kiröhög,és szinte még élvezi is.Vagy arra,hogy szólalj meg,és kérd ki magadnak ezt a viselkedést.
2019. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bence_ ***** válasza:
Ha rossz akkor miért vagy vele?
2019. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"parom soha nem véd meg, hanem lapit"


Ezért...

2019. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő kisebb valószínűséggel fogja őket erélyesen elküldeni az anyjukba, esetleg fizikai erőszakkal fenyegetni őket. Ha ránézésre tudnák, hogy a párod egy puhapöts, akkor ne félj, hozzá mennének oda.
2019. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

Férfi vagyok. Mit tudok tenni? Egyrészt sajnálom a nincsteleneket. Másrészt nincs kedvem konfrontálódni velük.

Adok nekik 1-2 garast vagy azt mondom: nem adok. Esetleg: "Ich verstehe Sie nicht" mosoly és elmegyek.

Ha egyedül vagy mit teszel ilyen esetben?

2019. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!