Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Inkább az egyedül lét vagy a társas magányt egy rossz kapcsolatban?

2019. júl. 25. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyedüllét.
2019. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy az egyedüllét egy pozitív dolog, a társas magány pedig az egyik lehető legrosszabb dolog egy emberi kapcsolatban, így ez nem is kérdés.
2019. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

exek után egyértelműen egyedül lét

most boldog is vagyok egyedül, sokkal jobb, mint amilyen az exek mellett volt


F

2019. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedüllét. Én soha nem éltem meg rossz dolognak a szingliséget, szeretek egyedül lenni, na meg egy időben sokat buliztam és pasiztam is szingliként :D Most van párkapcsolatom és nagyon szeretem a barátom, de rossz kapcsolatban sosem maradtam, vagy megoldottuk a gondot, vagy szakítottunk.
2019. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül.
2019. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legelső kapcsolatom volt olyan, hogy nem éreztem jól magamat, de sokáig húztam, hogy kilépjek belőle. Annyira megérte otthagyni. Ha nem tudok együtt lenni valakivel, akkor naná, hogy inkább egyedül leszek, akármilyen rosszul és magányosnak érzem magam utána. Egy bizonyos ideig van csak ez, úgyis elmúlik és lesz sokkal jobb, ha pedig nem, legalább nem kell tettetnem életem végéig.
2019. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alap: egyedüllét.
2019. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barnabas333 ***** válasza:
32%
Én most is társas magányban élek. 42f azért kíváncsi vagyok hány válaszoló van 35-40év felett. 20éve én is az egyedüllétet írtam volna...
2019. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!