Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta elment minden üres. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Receptor kérdése:

Mióta elment minden üres. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akivel elkezdtem randizni. Nagyon egy hullámhosszon mozgunk, eszméletlenül jó a társasága. Renteget helyre elvittem, sokat randiztunk, minden tőlem telhetőt megtettem, mindig gondoltam rá, vettem a kedvenc gyümölcséből, empatikus voltam és tényleg minden követ megmozgattam hogy megszerettessem magam vele. Smároltunk számtalanszor, egyszer le is feküdtünk, tényleg úgy tűnt hogy egysnesben van a dolog, majd mikor egyszer fementem hozzá rákérdeztem hogy ő hogy látja az egészet, majd közölte: Köztünk soha nem lesz semmi mert dohányzom, és mert a kollégája vagyok.

Ezekután persze tovább keresett, elmentünk randizni de másnap én leírtam neki hogy nem értem miért csinálja ezt, majd megkértem hogy ne keressen ha nem akar tőlem semmit.


Azóta eltelt egy hét és rettenetesen egyedül vagyok. Üres az életem és mindig rá gondolok. Melóhelyen persze nyomolunk egymásra de ha kijöttünk akkor már nem érdeklem.


Mit csinálok rosszul? Mi rosszat tettem? Én tényleg nem csak a dugásra hajtok, komoly ambícióim vannak az eletben. Mit tegyek most? Lassan felemészt a magány és nagyon rosszul érzem magam...


25/F



2019. júl. 26. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"rettenetesen egyedül vagyok. Üres az életem"

Szerintem ezt az űrt nem olyan nővel kellene pótolnod, aki ilyen hülye indokokkal lepattintott téged. Ennek a nőnek nem kellesz. Megtettél mindent, de most, hogy egyértelműen nem akar, jobb ha belátod, békén kell hagyni, ne reménykedj. Keress mást, aki értékeli az igyekezeted, és a romantikusságod!

2019. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülye azért ne legyél, ha keres ne utasítsd el!


A nők össze-vissza beszélnek néha, de ez a csaj szerintem tényleg azt mondta amit gondolt: zavarja hogy cigizel és egy helyen dolgoztok. De a soha nem lesz belőle semmi szöveg kamu. Azzal nem kell foglalkozni.

2019. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
barátzónába kerültél. Bár barátilag lecumanthatott volna.
2019. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Akkor egy nagy marha vagy kérdező! Ugyan is az a szuka semmi mást nem akar tőled, mint hogy udvarolj neki tovább, hogy fényezd az egoját! Semmi többet nem akar! Dugni jó voltál, vagyis éppen hogy nem, mivel nem akar semmi féle folytatást. Ebből is látszik ami nyilvánvaló! Csak dugni akart a lotyyyó és jól kihasználható vagy mert még fizeted is az összes randitokat, ami igazából nem is randi. Ez csak egyoldalú barátom.
2019. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Fájni fog, de szarul dugtad. Nálam ilyen még nem fordult elő, mert hibátlanul dugok.
2019. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
5-ös nem szakad rád a plafon, mert nyomja az egód?
2019. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Szolj le a bagóról, mert alja. En se jarnek bagóssal.
2019. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi alja nincs a cigizésben. Volt már dohányos barátnőm, teljesen rendben volt illat és higiénia szempontjából is.

Szerintem összetéveszted a csövest a dohányossal.


Amúgy a kérdésre visszatérve, valószínűleg valóban nem hoztad az elvárásait. Két okot mondott és mindkettőt tudta még mielőtt lefeküdt volna veled, innentől kezdve ez csak valami ócska magyarázat, de gondolj rá úgy, hogy legalább egy numera összejött.

2019. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bár azt hozzátenném, hogy én azonnal felajánlottam azt hogy abbahagyom a cigizést. Nekem ez csak egy pótcselekvés, de ahhoz hogy ténylegesen változtassak nem elég csak a randizgatás.

Ő elmondása szerint semmit nem érzett irántam, én meg hülye fejjel elhittem azt ami túl szép hogy igaz legyen.

A szexuális teljesítményemre reagálva: Ezelőtt 9 hónapig nem voltam nővel, nem vagyok az a szexmásín fajta, de azért adtam neki, ezzel nem volt gond.


Egyszerűen csak én nem értem hogy miért baj az ha komoly szándékaim vannak és nem csak megcsinálni akarom őt...


Annyira sok a velem egyidős akik csak kihasználják a nőket, de mégis az jön át, hogy erre van igény..

2019. júl. 26. 23:38
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Tapasztalatból mondom, ilyenkor hagyd őt, légy hideg, csinálj úgy, mintha nem érdekelne. Bökni fogja a csőrét,hogy miért vagy túl rajt ilyen gyorsan.

Ne nyalj be neki, egy nő azt nem szereti. Tökéletesen azt kell hinnie, hogy te csak egy opció vagy, és megvagy nélküle. Mielőtt kettőt pislogsz, már újra alattad fog feküdni.

Te már egyértelműen tudod, hogy kedvel téged, azért bárkivel csak nme dug.

A nők hülyék, mondom ezt nőként. Exem ezt játszotta velem, tök tudatosan, es utólag elmondta. :D

2019. júl. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!