Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám valahogy megkedvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám valahogy megkedveltetni magam a barátnőm apjával?

Figyelt kérdés

Most vagyunk együtt 1 hónapja barátnőmmel. És már a kapcsolat elején mondta, hogy hát kedves apuka eléggé szigorú, és mogorva fajta. Plusz nem igazán szívleli a férfiakat a lánya közelében, főleg a lánya előző rossz kapcsolata miatt.

Amikor elvitt hogy bemutat a szüleinek, én tényleg tök patentba vágtam magam, vittem a kedvenc borából, tök udvarias voltam. Amikor kettesben maradtunk közölte, hogy egyáltalán nem örül nekem, és hogy le fogja vágni a f*aszomat ha egy kicsit is megbántom a lányát.

Amit megértek, de basszus azóta is úgy néz rám mint a véresrongyra. És egyszerűen már nincs ötletem hogy mit csináljak. 😕 Lányok nektek is ilyen az apukátok? Ezzel mit lehetne kezdeni?



2019. júl. 26. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Én magasról szarnék az apjára. Most vele jársz vagy a csajjal? 😂
2019. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha napi szinten kell vele találkoznod úgy elég nehéz leszarni. De köszi az értelmes választ.
2019. júl. 26. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha elkönyvelte, hogy nem leszel jó nála, akkor akár fejre is állhatsz. A legjobb megoldás, ha leszrod, és továbbra is udvarolsz a lánynak, bebizonyítva, hogy nem a faternak kell tetszened, hanem a lánynak. Egy idő után rájön az öreg, hogy te nem vagy vetélytárs, és partner az ostobaságában.
2019. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha blfsz vagy nem lehet értelmest választ adni. Minek nem szervezed úgy a randit, h az apját ne lásd? Megpróbáltál benyalni neki, ez nem sikerült. Szerinted mi mással kedveltethetnéd meg magad vele? Megjegyzem, a legtöbb felnőtt az ilyenen átlát, hogy "veszel a kedvenc borából".
2019. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Spiritrobber ***** válasza:
26%

Talán érdemes lenne vele ismét beszélned.

Ő megmondta kerek perec a frankót.


Te is megtehetnéd.

Pl, hogy érzed nem épp egy közkedvelt figura amit megértesz de a te szándékaid igen is komolyak és örülnél neki ha engedne a 21-ből ő is.

2019. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Kicsit többet kellene tudni apuka szemèlyisègèről. Csak van bennetek valami közös.

Időt azt mindenkèppen kell adnod neki. Sokat-sokat. Lássa, hogy szereted ès mindíg számíthat rád a lánya.


Aztán, jó pár hónap múlva sor kerülhet valami hasonlóra:

Párom ès apám akkor találtak egymásra, amikor párom lecseszett egy olyan dologèrt, amièrt apám is mindíg lecsesz. Pl. kèsès, kètbalkezessèg. Persze finoman, kúltúráltan.

2019. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, nem akkor találkozok vele amikor randizni megyünk. Hanem a munkahelyemen.

Nem benyalni szerettem volna neki, hanem normálisnak tűnni, mivel elég hagyomántisztelő család. Mindennek megadják a módját.

Csak hát kedves apuka néha már túlságosan is.

Azt tudom, hogy nagyon szereti a focit, szóval gondolkoztam azon, hogy ezen keresztül próbálom megtalálni vele a közös hangot, de aztán közölte, hogy mivel én kosarazok, ezért biztos nulla rálátásom van a dologra. 😅

2019. júl. 26. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Első körben ülj le a barátnőddel, es kérdezd meg mi az apja hobbija? Mi az ami nála elismerést érdemel.

Magyarul találj olyan elfoglaltságot, amit a fater is kedvel. Pl szeret e horgászni. Szeret e sakkozni. Stb..

Nem írtad milyen idősek vagytok. Ha meg suli van a soron, akkor ott domboríts. Ha dolgozol, akkor mesélj a munkádról. Ne közvetlen a faternak, hanem a jelenlétében a lánynak pl.


Nehéz menet lesz, de talan megbékél az öreg.

Ha meg nem, ezen ne stresszelj. Nem neki udvarolsz.

Ma már más világ van mint régen, mikor a lányokal mentek az anyák is a tiszta erkölcsre vigyázva.

2019. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Egy honap az lepkefing, mar ne is haragudj... Nem is tudom miben remenykedtel. Csak viselkedj tovabbra is normalisan, ezt az ido fogja megoldani.
2019. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Majd ha éveken keresztül azt látja hogy szereted a lányát és mindig rendesen viselkedsz vele akkor megváltozik a hozzáállása. A0-ból B10-be 10 év alatt lehet eljutni.
2019. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!