Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Én és a párom idestova 8 éve vagyunk együtt.

Sajnos mint minden kapcsolatban nálunk is vannak problémák.

Első probléma a bizalom. Kiderült, hogy 7 milliós tartozása van. A 8 év alatt kb 9 hónapot dolgozott, 3 munka helyen. Én azóta is annál a cégnél dolgozom ahol amikor megismerkedtünk.

Mosr ő is ott dolgozik, de jelenleg is táp pénzem van, mert fáj a bokája. ( Ülő munkát végez )

A tartozásra úgy derült fény, hogy mivel már lassan 7 hónapja dolgozik, jött a vh papír. Tiltják a fizetését.

Az anyósom is tele van tartozással, de 3 munkahelye van 66 évesen. Fizet mindent magának. Ennek ellenére minden hónapban 50-60 ezer forintot utaltam neki a fizetésemből. ( Igen, 8 éven át )

Második probléma az elhidegülés.

Soha nem kezdeményez. 10-ből 7x elutasít.

Legújabb heppje, hogy neki nem kell a szexhez előjáték. Idézem " Dugj meg és kész". Ha bárhol csókolom, kényeztetni próbálom, mint egy darab fa.

Ha olyanja van hagyja, hogy én orálisan kényeztessem, de ez vissza felé számára undorító.

Egyálltalán nem érzem azt, hogy szeretne. Sokszor már ezert nekem sincs semmi kedvem hozzá nekem sem.

Ő elvan a tornával, a sorozatokkal stb...

Bármikor képes lelkes szerelmest alakítani, ha akar valamit. Akkor mindent megígér, hogy ha meg kapja, kaphatok én is valami extrát a szex terén. Aztan persze ebből sem lesz semmi, mert rosszúl van, ne haragudjak, nem halaszthatnánk el? Stb..


A harmadik probléma, az állandó veszekedés.

Pl elküld boltba vásároljak be. Aztán fél, egy órás csetepaté. Miért ezt hoztad, azt mért nem hoztál. Bagatell dolgokon. De mindig kivétel nélkül én vagy a hülye...


Kezdek bele roppanni. Mind lelkileg, mind testileg, mind szellemileg. Szó szerint depresszióba mélyedtem.


Ezek ellenére szeretem. Főz, mos, takarít. Csak a fenti dolgok.


Bármelyiket felhozom neki, hogy beszéljük meg egyből az én hibám, akkor keress másik nőt etc...


Mit tennétek ezzel a helyzettel?



2019. júl. 27. 21:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék pszihiáterhez, mert nem vagy normális.
2019. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
De balek vagy! A csajnak büdös a munka, te meg eltarthatod, kinyalhatod a pichájjját, akkor sem vagy elég! A kislánynak nem kellesz, csak arra, hogy eltartsd! Semmi többet nem akar! Te meg vagy a balek, aki így is tesz! Az hogy nem akar szexelni sem, ezzel is csak ezt erősíti meg, illetve egyértelmű hogy van valaki más is a háttérben akivel hetyeg míg te dolgozol rá! Idióta balfax vagy! Már rég dobni kellett volna azt a ribit!
2019. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
#2es vagyok. Eddig hogy nem vetted észre hogy nem dolgozik? Honnan volt neki minden hónapban pénze? Ha állítólagosan elment dolgozni, holott nem, akkor hová kihez ment és miért???? Egyértelmű hogy ilyenkor hapsival kezeltette magát! Ráadásul még hazudott is éveken át ezekről, így teljesen nyilvánvaló mi történt!
2019. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól értem te vagy a férfi a kapcsolatba.Én ennek a történetnek a női ,,verzióját" le tudnám írni.Annyi a különbség, hogy ott a pasi (aki egész nap otthon keresi az állást napjába 6-7 szexet követel a csajtól aki amúgy 10-12 órát is melózik csakhogy ne vegyék el a házukat) 12 éve házasok és 1 év munkaviszonya van összesen a pasinak.

Nekem a munkatársam akkor mesélte el, hogy milyen helyzetben él, mikor terhes lettem és sírva fakadt, hogy neki nem lehet gyereke pedig mennyire vágyna rá, de a férje, meg a ház visz mindent.Én akkor mondtam neki adja el a házat és váljon el, keressen valami értelmes embert aki le is tesz valamit az asztalra.Az volt a válasza: De amúgy egy nagyon jó ember! HE????

Komolyan 8 éve magad viszed a hátadon őt és az anyósod(ha nem volna tartozása) akkor is azt mondanám, menj, fuss és szabadulj meg tőle minél előbb.

2019. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Főz, mos, takarít, na ez megvan alsó hangon havi 70.000-ből. Bejárónőnek hívják. Nem kell megdugnod, nem fog tartozásba keverni csak addig látod, amíg a dolgát végzi és te leszel az abszolút főnök.
2019. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

A Kettesre inkabb nem reagálok.


Volt rá példa, hogy megmondtam, ennek így nincs értelme es szakítsunk.

Akkor meg azzal fenyegetőzött, hogy megöli magát, mert nélkülem nem tud élni.

Amit egyszer meg is kísérelt, mikor 1 hétre hátra hagytam.

Tudom, hogy ki vagyok használva. Tudom, hogy lehet sosem szeretett. Mikor összejöttünk, már majdnem az utcára kényszerültek az anyjával mert annyi lakbér elmaradásuk volt. Mellette se meleg víz, se áram nem volt náluk. Ezeket mind én fizettem ki. Megközelítőleg 7-800 ezer forint.

Ostoba vagyok, voltam tudom. Sosem volt szerencsém a nőkkel.

Első kapcsolatom 2 hónapig tartott. Lazán dobott, mert megtetszett neki egy masik férfi.

2. Kapcsolatom 3 évig tartott. Annak én vetettem véget, mert ivott, végük drogozott, és a hab a tortán meg is csalt. Egyetemet végzett nőről van szó, a 3 ev alatt 1 percet nem dolgozott.

Jelenlegi a 3. Azt 100%-ra tudom, hogy nem csal meg.

Egy helyen dolgozunk. A telefonjába bármikor bele nézhetek, nem szol érte. E melett pár ismerősömmel már figyeltettem, mert először én is erre gondoltam, hogy van valakije.

2019. júl. 27. 21:38
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

Tegyél ki róla egy képet, vagy küldd privátban. Kíváncsi vagyok, mennyire kell jól kinézni, hogy ezt tűrje valaki 8 évig.

Mit tegyél? Fizesd ki a hiteleit, és fizess elő neki több sorozat csatornára. A szexet meg intézd magadnak, ne nyaggasd ezt a szegény kislányt. Fáradt a tornától.

2019. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Akkor legyél csak kis hülye naiv! Te dolgod! Akkor ne itt nyavajogj!
2019. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

Pénzügyi dolgoktól eltekintve olyan a viselkedése mint az exfeleségemnek. Bár ő takarítani sem takarított, elhízott, stb...

Mióta elhagytam sokkal nyugodtabb az életem, nem stresszelek, 100x jobb!

Neked is ezt javaslom. Vannak normális nők, akik nem így állnak ezekhez a dolgokhoz. Pl: szex mint jutalom... Pfff mi a f .sz?! Felejtsd el, csak magadnak teszel szívességet! Minél tovább vagy vele, annál kevesebb az esélye hogy normálisat találsz(megy az idő...) .

2019. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem semmi olyat nem fogok írni amit te ne tudnál. Szeretném ha egy kicsit megpróbálnál nyitottabb szemmel látni, és észre venni a valóságot. Ez az egy dolog kéne ahhoz hogy észrevedd hogy valójában mi zajlik.

Szerinted szeret téged a párod? ha erre a válaszod igen, akkor még sajnos mindig nem látod a valóságot, itt szó nincs szerelemről, sőt már inkább azt mondanám hogy szeretetről se, ugyanis az az ember aki öngyilkossággal fenyegetőzik ha elhagyod, az jelen pillanat a szeretet szót se ismeri. Amit tudok tanácsolni, bár tudom hogy a mai világban senki nem szeret tanulni a más hibájából, inkább mindenki beleesik a kútba, mert azt hiszi hogy, ő nem fog vagy másképp tudja majd csinálni de nem. saját tapasztalat, kb ugyan ezen mentem végig, nem lesz jó vége! És minden egyes percbe igazából neked lesz rosszabb! Lásd a valóságot, és cselekedj, a párod meg egy nagyon lelki beteg ember, segítségre lenne szüksége.

2019. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!