Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam meg neki hogy ŐT szeretem? (Hosszabban alul)

Figyelt kérdés
Figyeljetek van barátnőm de ettől függetlenül van egy csomó lány barátom és általában velük vagyok és a barátnőm attól fél hogy már nem csak őt szeretem de ha meg a lányokat hagyom ott ők lesznek mérgesek.De a barátnőmnek már többször elmondtam hogy őt szeretem.Most mit csináljak?Kérlek segítsetek!!!(csak normális válasz)
2010. júl. 11. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt tudom mondani,hogy nem hiszek a fiú lány barátságokban és én is ilyen helyzetben vagyok,mint a barátnőd.Milyen jellegű barátságok attól is függ ez,nem mondasz el nekik többet mint a barátnődnek, ugye?Mert az már sajnos régen rossz....:S Sok a buktatója az ilyen barátságoknak én ezt látom:(

2010. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak fiú barátaim vannak, ők is messze és kevesen, és a barátom nagyon féltékeny. Pláne, hogy flörtölős vagyok és bármiről beszélek a srácokkal. Ráadásul van köztük, akivel jártam is. Mégsem csinálok problémát belőle, általában csak annyit mondok, hogy ha le akarnék feküdni valaki mással, vagy mást szeretnék, nem vele lennék.


A barátnőd helyében jó néven venném, ha megismerhetném a lányokat, jobban tudnék bízni bennük is úgy.


Esetleg ha van fiú / leszbikus barátja, mondhatnád te is párszor, hogy biztos már nem csak téged szeret.

2010. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elsőre:nem mondok nekik semmit az olyan dolgokat csak a barátnőmmel beszélem meg!

másodikra:Nem ő ilyen visszahúzodóbb típus meg amúgy se szemétkednék vele ahhoz túlságosan szeretem :P:)

2010. júl. 11. 22:32
 4/7 A kérdező kommentje:
DE a kérdésre még nem kaptam választ hogy hogy mondjam meg neki hogy ŐT szeretem!!!
2010. júl. 11. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki részletesen hők csak haverok és télleg kérdezd meg tőle h bemutassad-e őt / mutasd be őt..
2010. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki egy virágot,bon bont és mond el neki hogy t szereted mert ő az a lány aki kell neked meg ilyenek...Lány vagyok én így biztos elhinném h szeretnek...
2010. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi de attól még jöhetnek tippek!
2010. júl. 11. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!