Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ismertek olyan nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan nőt, aki nem szeretné, hogy a férje több pénzt keressen?

Figyelt kérdés

Múltkor beszélgettem egy ismerősömmel,akinek a férjét lehet előléptetik.


Én mondtam,hogy hát ez tök jó,stb.


Erre a csaj azt mondta nem biztos,hogy jó lenne,mert akkor elszaladna vele a ló,nagyképű lenne,meg még a végén elmenni prostizni.


2019. aug. 1. 01:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen okból nem. Alapból rossz ha bizalom nélkül épül fel egy kapcsolat.


Viszont én sem akarnám h a pasi többet keressen. De azt se h én. Legyünk egyenlő szinten kb. Egyszerű az ok. Olyan családban nőttem fel ahol a nő tárgyként volt kezelve. (elváltak azóta, de ebben nevelődtem) "apám" alkoholista volt, bántotta anyám. Nem mehetett dolgozni. (nem kérek megjegyzést, rohadt nehéz egy ilyenből kijönni)

Pénzügyileg is függöttünk tőle.


Ezután talpra álltunk de én megfogadtam h én nem fogok függeni senkitől anyagilag. Pláne nem egy pasitól akit szeretek is. A pasi nem pénzintézet.


És ha már egy kapcsolatban vagyunk legyünk kb egyszinten mindenben. Pénzügyileg is.


Nyilván ez nem mindig megvalósítható, de ha már az ideálisról beszélünk. :D

2019. aug. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Picit átfogalmazva: ne ő keressen kevesebbet, hanem én keressek legalább annyit mint ő.

Igen, így lenne ideális.

Férjem abszolút normális ember. Kiveszi a részét a házimunkából és remek apa is (szeretjük egymást) , mégis időről időre elhagyja a száját: "az én pénzem, én vagyok a családfő, én keresek". Mindezt úgy hogy azonos a végzettségünk és a gyerekek előtt azonosan is kerestünk, de míg én közös döntés alapján "gyerekeztem", őt háromszor előléptették.

2019. aug. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%

Ahol a többet kereső többnek tartja magát a párjánál, ott nem lehet szeretetről beszélni, csak hatalmi harcról. Ilyen emberrel házasodni és gyereket vállalni nem szabad.

Ezzel együtt pedig nem okozna gondot, ha többet keresne, mert nálunk nincs ilyesmi.

2019. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

A férfiaknak magabiztosságot ad, ha jobban keresnek a párjuknál. Én úgy gondolom, vagy a férfi keressen jobban, vagy egyformán.

De, az nagyon megalázó, ha a nő jóval többet keres a férfinél.

2019. aug. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
94%
Jelen. Engem is felkértek egy magasabb posztra, de a nejem nem örül neki, mert fél, hogy kevesebb időm lesz rájuk, amira sajnos esély is van a munkakörből adódóan. A fizetésem annyival nem lenne több, mint a felelősség, idegesség és az időráfordítás. Valahol azért örülök is, hogy a nejemet nem csak a pénz érdekli, hanem inkább engem akar.
2019. aug. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Mert minden baj.

Én 15* keresek többet a felesegenel vagyis akkor amikor dolgozott. Most gyerekezik.

Elvileg neki se számít azt de jó volt hogy az újonnan 16 millióért vett autóban ültek amikor belementek a kocsiba és nem haltak meg, de jó ha a gyerek beteg volt és magan kórház mehetett közel fél millióért pár napra.


Hagyjuk már hogy a férfi ha jól keres akkor prostizni megy 10e Ft egy nő

2019. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem szeretném. Nem akarnám, hogy kitalálja, hogy akkor én maradjak itthon főzőcskézni.
2019. aug. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nemhogy a férfi magasabb fizetése nem érdekel de maga a férfi sem. Belekerültem egy nyomorúságos helyzetbe miatta úgy hogy gyerekünk lesz nemsoká és amint lehet ugy ott hagyom mint eb a szharát. Viszem a gyerekeket is.


N

2019. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ismerősöd okos, és ismeri a férjét.
2019. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#6-os nagyon jól írja.


Sokkal jobb egy tízmillás kocsiban ülni, automata klímával,sebváltóval,kényelmes bőrülésben amikor a lóerők elszabadulnak és repül a verda,plusz tuti,hogy egy darabban szállsz ki nem 4-ben vagy fej nélkül.


Meg,jobb,hogy Sárvárra a Spiritba menni meg egzotikus tengerparta koktélt szürcsölgetve párommal,igen a PÁROMMAL.


Ez hülyeség,hogy prostizni fog,ha megkapom otthon belsőleg és külsőleg a top nőt soha nem kell más.

Házimunkában meg tudok segíteni,de kell robotporszívó még egy teher lement.


Szerintem annak az ismerősödnek vagy kisebbségi komplexusa van vagy elengedte magát.

Igen így jogosan parázik.

2019. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!