Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már tényleg nem értem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tényleg nem értem miért csinálja?

Figyelt kérdés
Barátom majdnem 5 hónapja dobott egy csajért vagyis mostmar ugye akkor exem, de hol ölelget, hol meg tiszta rideg és bunkó velem még inkább belémrug ha földön vagyok aztán meg nem találkozunk huzamosabb ideig ölelget puszilgat még megis csókol de aztán mint akinél kattan valami és jön a jajjj azért ne reménykedjek semmibe xd most csak kanos vagy nemtud elengedni vagy mi? Én voltam neki az első és nekem is ő volt a legkomolyabb kapcsolatom majdnem 3 évig tartott és tényleg minden jól működött ő is mondta nem érti mi ütött belé de nekem már nagyon elegem van ebből az egyszer szeretgetlek elnem engedne, máskor meg atnéz rajtam szitukból. Mellesleg a csajával együtt van... Lehetséges hogy valaki ennyire nemtudja eldönteni mit akar?

2019. aug. 8. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"nekem már nagyon elegem van ebből"


Akkora frásznak engeded, hogy ölelgessen és csókolgasson?

2019. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy hagyod magad hogy kihasználjon téged. Van már valaki más az életében, de te azért oda mész, hagyod hogy csókolgasson. Hol van az öntiszteleted, a gerinced? rég hagytam volna a srácot a p*csába, szórakozzon valaki mással.
2019. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes így neki. Van nője de mellette szórakozhat veled is, meg még kitudja hány lánnyal. A te és hozzád hasonló nők a felelősek azért, hogy a férfiak ilyen gerinctelen suttyók lettek, mert hagyjátok magatokat nekik.
2019. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert veled ezt megteheti.
2019. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem tudja eldönteni hogy mit akar. Most vagy beveted magad és visszahódítod, vagy elküldöd.
2019. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ne hoditsa vissza
2019. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória
2019. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy komolytalan kisfiú .

Legközelebb ha jön küldd el a P!csába és mondd neki hogy a nőjét ölelgesse

2019. aug. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!