Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő tényleg nem gondolja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő tényleg nem gondolja hogy bánt, vagy csak nem érdekli?

Figyelt kérdés

A párommal sokat veszekszünk mostanában, én mindig bocsánatot kérek ha úgy érzem hibás vagyok, de ő elég durva dolgokat szokott a fejemhez vágni és szerintem nyilvánvaló hogy rosszul esnek, de ő utána egyik pillanatról a másikra mintha mi sem történt volna, kedves lesz meg úgy visszaáll minden a veszekedés elé.

Miért nem képes bocsánatot kérni soha, ő tényleg úgy érzi hogy nem is hibás? Nyilván mondtam ezt neki is de sosem mondta el normálisan hogy ezt így mire véljem.

Nem veszi észre hogy bánt vagy nem is akarja?



2019. aug. 9. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
+ Ha én ezek után hogy ő egyik percről a másikra lezárta, én gorombán viselkedem amit azért teszek mert rosszul esett amit mondott és még bocsánatot sem tud kérni, akkor utána ő lesz ideges, hogy nem vagyok képes befejezni..
2019. aug. 9. 21:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el nem vagy neki fontos ha az lennel nem bantana
2019. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten, nálunk pontosan ugyanez van. Félelmetes. Mintha én írtam volna ki.

Én elmondom neki, hogy mi bánt, akkor is, ha ideges lesz tőle, nem érdekel. Ez nem úgy megy, hogy ő mondja és csak mondja, majd befejezi és le van zárva. Szépen végighallgat.

Mára már eljutottunk oda, hogy képes elnézést kérni. Talán nálatok is meg lehetne oldani. Ha nem, akkor tudod mit kell tenned.

2019. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sokszor volt hogy csak flegmán viselkedtem vele hogy észrevegye, hogy hahó nekem rosszul estek amiket mondott, attol hogy ő lezárta magában, meg volt hogy elmondtam h ez engem bánt de mindig ő volt aki megsértődött hogy oké, akkor veszekedjünk még, ha én nem vagyok képes befejezni. Ja meg a legjobb hogy megkérdezte hogy mi a baj..

Szeretem egyébként ezt leszámítva mindenben tök jól megvagyunk, de én ezt nem tudom megérteni hogy ő nem veszi észre hogy sértő amiket a fejemhez vág?

2019. aug. 9. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint sajnos ez nem fog változni.😔


Ő ilyen és ilyen is marad.


Vagy elfogadod, vagy tovább lépsz.

2019. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberrel biztos nem lennék.

Mi az, hogy nem akar meghallgatni?

Mi az, hogy rendszeresen megbánt?

Mi az, hogy nem vállalja a felelősséget a tetteiért, és még ő van felháborodva, mert bocsánatot kellene kérni?

Nagyon kétlem, hogy ilyen emberrel bármilyen màs téren működhet a kapcsolat, mert ezek elég rossz tulajdonságok, és mindenre kihatnak.

Részemről repülne, az biztos.

2019. aug. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!